Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hamar megunjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hamar megunjátok az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha sokszor mondom a barátomnak, hogy szeretem, és éreztetem vele, hogy ha nincs ott hiányzik, meg hogy rossz az ha nincs ott velem, akkor ezt túlságosan ragaszkodásnak fogja venni? Ti megunnátok hamar, ha ilyen barátnőtök lenne? Nem régóta vagyunk amúgy együtt. Ő meg ilyen pörgős barátkozós típus, jól beilleszkedik mindenféle társaságba, én egy kicsit visszahúzódóbb vagyok, és jelenleg nem tudunk sokat találkozni munka miatt.

Ha túl ragaszkodó vagyok, unalmassá, vagy fárasztóvá válhatok a szemében?


2012. júl. 7. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem unnám meg
2012. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes
2012. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Napi egyszer beszélünk telefonon, pár percre.
2012. júl. 7. 19:42
 4/12 AvernusTriad ***** válasza:
Kevered a fogalmakat, ez nem a túl ragaszkodó típus, ezt sokat szeretik :)
2012. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem unnám meg.
2012. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Amíg nem ülsz rá az életére, nincs okod félni ettől. Sokan vágynak ilyen barátnőre! Üdv.
2012. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam 2évig a barátommal és közölte velem h túlságosan szeretem őt.Már-már.megfojtom vele!elhagyott:)
2012. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha szeret, akkor jó neki, hogy ragaszkodsz


ha vannak nálad fontosabb dolgok az életében, amitől elvonod őt, akkor meg fog unni


rajta múlik, hogy ugyanazt érzi-e, mint te

2012. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretem akkor örülök neki nagyon :)
2012. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen lány kéne, sajnos még nem találkoztam egy ragaszkodó, hűséges típussal sem, aki mindig éreztetné velem, hogy szeret. :/
2012. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!