Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hamar megunjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hamar megunjátok az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha sokszor mondom a barátomnak, hogy szeretem, és éreztetem vele, hogy ha nincs ott hiányzik, meg hogy rossz az ha nincs ott velem, akkor ezt túlságosan ragaszkodásnak fogja venni? Ti megunnátok hamar, ha ilyen barátnőtök lenne? Nem régóta vagyunk amúgy együtt. Ő meg ilyen pörgős barátkozós típus, jól beilleszkedik mindenféle társaságba, én egy kicsit visszahúzódóbb vagyok, és jelenleg nem tudunk sokat találkozni munka miatt.

Ha túl ragaszkodó vagyok, unalmassá, vagy fárasztóvá válhatok a szemében?


2012. júl. 7. 19:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, ő mit igényel.

Exem is ilyen szeretet centrikus volt, engem például halálra irritált (én lány vagyok). Ha nem kérdeztem meg öt percen belül msnen, hogy mi újság, akkor is ha épp vécén voltam, kiverte a hisztit hogy engem nem is érdekel, mi van vele, ha nem mondtam egy nap, hogy szeretem, akkor megcsaltam, nem szeretem, stb ha nem írtam ki minden közösségi oldalra, hogy hú de szeretem, akkor letagadom, ha nem mondtam azonnal, hogy ő is hiányzik, akkor úristen én már nem is hiányolom, és ha nem akartam vele beszélni telefonon, mert két órája sem volt, hogy elváltunk, akkor HISZTI HISZTI HISZTI.

Először persze ő sem így kezdte, először még mindig aranyos, ha valaki húdeszeret és kedveskedik, ez később válik valami halálosan irritálóvá, teljesen önkéntelenül jönnek elő ezek a dolgok.

Kivéve ha valaki direkt ilyen barátnőt/barátot akar, azok biztos jól kijönnek.

Mi 2.5 év után szakítottunk, és halál jó érzés volt, pedig a szakítás általában sz.ar. Főleg a nőnek.


Mostani barátommal így szökőévente egyszer mondjuk, hogy szeretlek, nem telefonálgatunk, csak ha fontos dologról van szó, vagy szervezünk valamit, nem is nagyon kommunikálunk neten, csak élőben, és ezerszer jobban élvezem, mint ami volt. Ő is szeret én is szeretem, efelől nincs kétség, csak ez másképp nyilvánul meg.

Úgyhogy csak a barátodtól függ, hogy ő mit igényel, és mit tart klassznak vagy éppen idegesítőnek.

21L

2012. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most éppen távol vagyunk egymástól pár hétig. És mivel ő nem tud engem hívni( mert nincs pénze), és internete sincs a helyen, ahol van, én hívom általában. És kezd olyan érzésem lenni, hogy már-már megszokja, hogy mindig én keresem, csak ez nekem rossz, mert mindig én nyitok mostanában, s jól esne, ha életjelet adna magáról. Most 10 napja, azt hiszem, hogy nem találkoztunk, és még 2 hétig nem fogunk.
2012. júl. 7. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!