Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy jobban viseljem a következő dolgokat?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé furcsán kezelek bizonyos dolgokat. Van egy rendkívül aranyos párom, akiben bízok, tudom, hogy sosem csalna meg. Soha nem jár bulizni, max nagyon ritkán, negyed évente egyszer. Én soha nem járok bulizni, ezért is nem tartok vele ezekre a helyekre. Minden lányt elutasít miattam, neki csak én létezem. Viszont ha valahová megy, egyszerűen képtelen vagyok beletörődni. Barátaival szokott sétálni menni későn, de mindig tudom hogy hová megy illetve meddig marad. És mégis nagyon idegesít, amikor tudom, hogy nincsenek velük lányok, illetve nem iszik, nem dohányzik a barátom. Nagyon ragaszkodok hozzá, de nem tudom kezelni az efajta viselkedésemet. Mindig kiborulok, ha közli, hogy pár órára felmegy a városba, vagy elnéz egy szórakozóhelyre. Ő türelmes, mindig felhív még a barátai jelenlétében is, egy este alatt kétszer is, ha arról van szó.

Hogyan tudnék leszokni erről a viselkedésemről? Normális, vagy már-már beteges ez a ragaszkodás?

Normális válaszokat kérnék, nem érdekelnek azok, akik csak beszólni akarnak. Köszi :)



#dolog #viseljem
2012. júl. 7. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez már beteges. És te is elmehetnél a pároddal bulizni, még ha te nem is szeretsz. Egy kapcsolat arról szól, hogy a másik is ugyanolyan fontos, mint mi magunk. pl. én is elmegyek a párommal plázázni, ha ahhoz van kedve, magamtól sose mennék.
2012. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak pl azért is nem megyek vele el, mert ő se mindig jön olyan helyekre ahová én szeretnék...így aztán maradunk otthon
2012. júl. 7. 23:22
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg néha én is szeretnék kikapcsolódni a barátaimmal, csak hát olyanok, akikben ő is megbízna, nincsenek...
2012. júl. 7. 23:25
 4/16 anonim ***** válasza:
mindig nem is kell, de ha ő megteszi néha, akkor te miért nem? ha elmennél vele meglátnád, hogy van-e okod aggodalomra, és lenyugodnál.
2012. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
idegen társaságban nagyon elveszettnek érzem magam, nem tudok felszabadultan szórakozni...
2012. júl. 7. 23:28
 6/16 anonim ***** válasza:

na várjunk csak, ő nem enged téged szórakozni a barátaiddal... ajaj...

1. nem is olyan aranyos a párod akkor

2. ha ennyire nem tudtok bízni egymásban, akkor nem lesz életképes kapcsolat az hosszútávon

2012. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az idegen társaság addig idegen, még meg nem ismered őket.
2012. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

- engedne, csak annyira félt, hogy valami rosszba belevisznek, hogy ihaj...

- annyira nem csípem a haverjait, csak egyet, de ő is olyan magánakvaló...közös témáink sincsenek, mert őket a buli érdekli, én meg inkább művelődnék

2012. júl. 7. 23:35
 9/16 anonim ***** válasza:
ez így akkor sem jó, egyszer menjetek a te barátaiddal, egyszer az övéivel, és akkor tudtok egymásra vigyázni, így nem lehet gond.
2012. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

igazad lehet, de ha már a barátainkról van szó, meg a velük töltött közös programokról, inkább maradunk kettesben...

hiába próbálom kiküszöbölni az aggódásomat, idegességemet amiatt, hogy elmegy otthonról, nem sikerül....pedig mindig hív... engem meg szinte képtelenség rávenni a bulira...ő se jár sokat, sőt...de én mégúgyse...nem az én stílusom ://

2012. júl. 7. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!