Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi külön töltött idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi külön töltött idő, élmény számít normálisnak egy 2 éves párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

8 hónapja együtt is élünk. A probléma az, hogy a párom akkor is elmegy nélkülem mindenhova, ha én nem megyek, külön életet él. Külön tölti a szüleinél a hétvégét, havonta egyszer, és külön is nyaral. Persze engem is hív, de ha nem tudok menni ő akkor is elmegy. szerintem ez nem helyes, közös élményekre van szükségünk, nem arra, hogy külön külön mi történt velünk. Az esetek 90%-ában sosem jön el velem oda, ahova én szeretnék.és akkor menjek egyedül az éjszakába, járjak táncolni, társasozni, strandra stb. egy unott öregember már a szememben pedig még csak 28 éves


Baj, ha én nem érzem így jól magam a kapcsolatban? Szerinte kell külön töltött idő. De basszus már most? Még a legelején vagyunk a kapcsolatnak, akkor mi lesz később. Sokat veszekszünk mindenen. nem tudunk megbeszélni sok mindent.



2012. júl. 8. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is vagyunk külön is meg együtt is. Bár az együtt valamivel több idő.
2012. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell külön töltött idő szerintem is, igen már ilyenkor is.
2012. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is kicsit több, mint két éve vagyunk együtt, majdnem ennyi ideje együtt is élünk.

Mi együtt szoktunk hazamenni hozzánk (anyukájával együtt élünk, tehát őt nem látogatjuk...:) ), de ha neki nem alkalmas, néha egyedül is hazamegyek, nincs ebből gond.

Soha nem hív magával? Vagy a szülei nem kedvelnek? Nem mindegy.

Kizárólag külön nyaral, vagy együtt is nyaraltok? Mi az oka a külön nyaralásnak? Szülőkkel nyaral külön, vagy barátokkal? (A szülői befolyás aggasztó csak ebben szerintem.)


"szerintem ez nem helyes, közös élményekre van szükségünk, nem arra, hogy külön külön mi történt velünk"

Ez azért túlzás, külön töltött időre igenis szükség van, nem kell azért összenőni.


"Az esetek 90%-ában sosem jön el velem oda, ahova én szeretnék.és akkor menjek egyedül az éjszakába, járjak táncolni, társasozni, strandra stb."

Bulizni barátokkal is lehet, ha a párod annyira nem szeretne (én is UTÁLOK táncos helyekre járni), de az furcsa, hogy veled nem akar strandolni pl.


Összességében nekem a kérdésből még nem egyértelmű, hogy te akarsz a nyakára mászni, vagy ő nem akar veled tölteni időt egyáltalán.

Mert simán a külön töltött idő NEM BAJ. Nálatok más gond lehet.

2012. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ezt a pasit, nyilvánosan lesz*rja mi val veled, ....nem szeret...

ez igy nem jó ,vagy tudtára adod,hogy legyetek többet együtt , ha meg ezzel problémázni fog,hogy nem,minek....akkor szakíts.

mért jó neked egy olyan párkapcs.ban élni,ahol nem törődnek veled? Lehet mástól 100xor ennyi törődést kapnál és megbecsülést.

2012. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megint sikerült összeveszni, a szétköltözés van terítéken már vagy tucatjára. Hétvége a barátokkal közösen, miután lementem, tökre jól telt, erre bejelenti, hogy ezen a hétvégén meg a szüleihez megy le és mit képzelek, hogy kiakadok azon, hogy ő hétfőre is kivette a szabadnapját 1 héttel közvetlen előtte. De ha mondom,hogy 4es hétvégére menjünk el kettesben valahova, hogy képzelem, hogy ő ki tudja venni a szabadságát? MÁr egész augusztus be van telve, csak az a hétfő a szabad... De menjek le vele, kérjem ki én is hétfőre a szabadnapomat, (csak heti 30 órát dolgozom jelenleg.) Én érzem magam megbántva. De ő is ugyanolyan megbántottnak érzi magát mint én.
2012. júl. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!