Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire befolyásol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire befolyásol a másik anyagi helyzete párválasztás során?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. A családom anyagi helyzete szerintem átlagosnak mondható. Van házunk, autónk, járunk nyaralni. Persze mindezt nem luxus kategóriában, de azért minden van, ami szükséges, de szórni való pénzünk nincs. A környezetemben sok a gazdag ember, mert olyan gimibe, majd egyetemre kerültem, ahol főként jómódú családból származó emberek vannak. A velem egy korúak többségének már van saját lakása, esetleg autója is, és az alap, hogy már bejárták a fél világot a családdal. Amikor összeakadok egy ilyen sráccal, akkor rendszerint úgy érzem, hogy hatalmas társadalmi szakadék tátong köztünk. Szerintetek mennyire zavar egy férfit, hogy én nem vagyok gazdag? Feleslegesen aggódok ezen, vagy tényleg megeshet, hogy valakinek azért nem kellek, mert "rosszabb" családból származom?

2012. júl. 8. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
az égvilágon a pénz érdekel a legkevésbe (meg a matek)
2012. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezért eldob akkor jobban is jártál hogy nem jöttél össze vele.Egyébként nyilvánvalóan vannak ilyenek mert vannak de a többséget nem zavarja ...
2012. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekel az anyagi helyzet, de azért ne egy csöves legyen.
2012. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ne én tartsam el, kb ennyi. Meg ne akarjon lenyúlni. Egyik bnőm folyton olyan srácokat fog ki.
2012. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem semmi okod aggódni , aki nem értékel téged hanem az amid van azzal nem érdemes foglalkozni
2012. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: az anyagias réteget érdekelheti. Ha szegény, csóró, azért. Ha gazdagabb fajta, még több pénzt akar. Ilyenkor "jó" (= gazdag) családból való, nagy vagyonnal rendelkező lányt keresnek. "Pénz a pénzzel".


De ez nem törvényszerű!


Viszont mindenképp kellemetlen a nagy társadalmi szakadék. Ha a nő a gazdagabb, még hagyján, mivel ők kevésbé hajlamosak ezzel "visszaélni".

Pasi részéről, ha olyan, egész életedben hallgathatod tőle, hogy a pénzéért vagy vele.

2012. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez nem lehet gond, alapvetően az az elvárás, hogy a férfi legyen a pénzesebb a kapcsolatban, namost ez nálad akkor adott. Előfordulhat persze, hogy valami srác emiatt lenéz esetleg, de akkor azzal a fiúval nem kell foglalkoznod. Amúgy általános bölcsesség, hogy az a probléma, amit te annak érzel. Ha nem foglalkozol ezzel, nem is lesz gondod belőle.
2012. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
számomra fontos a párválasztásnál, hogy jómódú legyen a pasim. Aki nem az, azzal nem kezdek tartós kapcsolatba, max viszony, ilyesmi. Feleslegesen rágódsz ezen a társadalmi különbségen, mert nem a putriból jössz, max az zavarhatná, egy teljesen átlagos családból, ez szerintem nem lehet baj, inkább az lesz a fontos a srácnak, hogy jó legyél az ágyban, és, h normális legyél egy kapcsolatban (no hiszti, féltékenykedés, stb)
2012. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Engem semennyire sem érdekel,hogy a választottamnak mennyi pénze van.
2012. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Semennyire
2012. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!