Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányook! SEGÍTSÉÉÉG MIT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányook! SEGÍTSÉÉÉG MIT TEGYEK? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy fiú aki már egy éve tetszik és nem merek vele beszélni mert ha beszélünk akkor annyira lefagyok ho csak bólogatni tudok és mindig amikor rászánom magam hogy elmondom neki akkor sosincs suliban.Mit tegyek??
2012. júl. 8. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
írj neki egy levelet, és csempészd valahogy a cuccai közé :)
2012. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?...
2012. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2012. júl. 9. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesen vagy hagyd a ........ ba , vagy legyél nagy lány és beszélgess vele..
2012. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hûha, ismerem az érzést, szerintem mindenki:) Nos, szerintem próbálj vele beszélgetni az interneten. Van idôd kitalálni valamilyen frappáns választ, egy jó kérdést, és a következô alkalommal, amikor személyesen is találkoztok, már kicsit oldottabb leszel, mert tudod, milyen témákról tudok elbeszélgetni.

Velem is ez volt, lassan egy éve. Midig odajött hozzám, és piszkálgatott, pöckölgetett, lóbálta a hajamat, és annyira gáz, ha visszagondolok, de azt kérdeztem, hogy 'ez mi?' :DD Aztán elkezdett velem beszélgetni, és ott is tök györérül viselkedtem. De aztán írt nekem facebookon, órákat dumáltunk, és utána a suliban is egyik félután másfél órán keresztül, többször is, csak el kellett mennie.:) Egy évvel vagyok nálad idôsebb, de szerintem ez mindenkivel így van!:) Szurkolok neked. Viszont adok egy tanácsot, amit jól fogadj meg! NE mondd el neki, hogy mit érzel, mert attól megijed, vagy csak az egóját növeled, és elszáll magától, csak kihasználná a helyzetet... Ismerd meg, beszélgessetek, és ha látod rajta, hogy neki is tetszel, de nem tesz semmit, csak lazán utalgass rá. Csak ne szavakkal. A pasik szeretik, ha titokzatosan viselkedik a lány... ;) Sok sikert, szurkolok, ha gondolod, majd írj, hogy mi van, mert ide sajnos már nem fogok visszanézni!

2012. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!