Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "gáz" ha nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "gáz" ha nem szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés
A 'barátom' el fog menni most pár napra és egyedül maradok a lakásban, de én félek egyedül, és mondtam, hogy villany mellett fogok aludni. Erre azt mondja: "Menj orvoshoz.". Mire fel mond ilyet? Ti szakítanátok egy ilyen érzéketlen bunkóval?
2012. júl. 8. 22:10
1 2
 1/15 AvernusTriad ***** válasza:
Érzéketlen bunkóval? Jó a véleményed róla...
2012. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ne vedd komolyan. Biztos nem gondolta komolyan! Amúgy meg tényleg mit fosol egyedül? -.-
2012. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

mert ha nem szeretsz egyedül lenni, akkor legyél barátokkalm rokonokkal, stb...

de ha égő lámpa mellett alszol, az inkább olyan, mintha félnél egyedül lenni

elég nagy a különbség!

2012. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát, igen. Én is félek a sötétben, meg nem szeretek egyedül lenni, de azért ilyet... villanynál aludni... ez kicsit beteges. Közölhette volna finomabban is.
2012. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ma 22:13


Eléggé elidegesítettem magam rajta... Igen, ez amúgy nem csak az én véleményem róla.

2012. júl. 8. 22:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolta komolyan ... Na meg ha egö lámpa mellet alszol akkor én is azt mondanám h nem vagy normális xd de ha kajak félsz a sötétbe akkor inkább legyél a barátaidal :D
2012. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4 testvérem van és sosem voltam egyedül. Sosem aludtam egyedül, még egy szobában sem, pláne egy egész lakásban. Félős vagyok, ennyi. rokonok, család messze laknak, emiatt nem tudok hazamenni, mert itt dolgozom, és ez egy másik város, mint az, ahol a családom van.
2012. júl. 8. 22:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Legalább kiderült, kik számítanak a csajok szemében "érzéketlen bunkónak".
2012. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akarja, hogy idehozzak valakit. Meg nem is ismerek még itt senkit annyira, hogy felhozzam, hogy aludjon itt.
2012. júl. 8. 22:22
 10/15 anonim ***** válasza:
ha emiatt azt kérdezed hogy szakíts-e vele, akkor igen. nyugodtan.
2012. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!