Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tuduk túllépni rajta, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tuduk túllépni rajta, mit csináljak? Túl vagyok már az egész nap zokogós időszakon, mégis veszettül hiányzik...

Figyelt kérdés

Volt egy srác 3 hónapig találkozgattunk. Iszonyatosan szerelmes lettem belé, én még ennyire szerintem nem szerettem senkit. Nem feküdtünk le, mert még csak randizgattunk. A távolság miatt vége lett, tehát nem rajtunk múlt, barátként váltunk el. Ritkán beszélünk. És mivel nem haragszom rá, folyton rá gondolok, nem tudom elfelejteni.

Pl.: ha msn-en ki van hozzá írva, hogy fürdik, akkor egyből szétvet az ideg, hogy készül valahova, és becsajozik. Akkor órákig szenvedek ,hogy hol van kivel van, mit csinál.

Újból összejönni hülyeség lenne, mert a távolság miatt tényleg nem működne. 4 hónap után eljutottam oda, hogy túl KELL rajta lépnem, de nem megy a kiábrándulás, mindenről ő jut az eszembe :(

Mit csináljak? Jól gondolodm, hogy egy másik pasival könnyebb lenne?

20 éves vagyok egyébként, szóval előttem az élet.


2008. máj. 3. 18:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nekem kb 5 szám van amit nem tudok végighallgatni :(:(:(
2008. máj. 3. 19:27
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy buliba, ismerkedj másokkal! Uj emberekkel! szerintem ez a leghatásosabb módszer! Hidd el ha elmész, akkor "kitárul a világ", és rájössz hogy rajta kívűl létezik sok más szeretnivaló férfi !
2008. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, éppen így értettem. Benne van a pakliban. De mielőtt valaki félreértené, a kitörő extázis öröme is ugyanúgy hozzátartozik az ÉLET-hez!!!!!!

Nagyon drukkolok neked, hogy túllépj rajta (még ha közben kicsit bele is kell halnod).

2008. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi lett?:) így 10 év után:D

ugyanígy vagyok....:(

2018. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!