Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én ugrok erre, ha a párom nem ér rá és hívom kinyomja a telefont?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de engem nagyon zavar. Legszívesebben földhöz vágnám a telefont. Mostanában ez lett a heppje, hogy rám nyomja ....

2012. júl. 9. 17:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha dolgozik?
2012. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tud csinálni, ha épp nem ér rá és nem akarja hogy ott csörögjön a feje felett. Ne legyél ideges, valószínűleg nem direkt csinálja... amikor dolgozom, nekem is rá kell nyomnom a telefont MINDENKIRE, mert nem érek rá. Én se szívesen csinálom, de mindenki tudja hogy ilyenkor nem érek rá, amjd visszahívom az illetőt...


18/L

2012. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk 1 tárgyalás közepén hagyja zizegni a zsebében inkább? Vagy ha tanár, akkor a gyerek zenei aláfestéssel feleljen?

Ugyan már...remélem érzed, milyen apróságon akadsz ki.

Kinyomja: jól van, érzékelte, hogy kerested, de nem ér rá, amint tud visszahív

Csak csörög: még az sem biztos, hogy észrevette, hogy kerested.

Melyik a jobb?

2012. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Oké, egyszer-egyszer előfordul, de tudom hogy nincs mindig ilyen szituban, hogy ne tudja felvenni és bele szólni.
2012. júl. 9. 17:50
 5/32 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy milyen napszakban hívom ez mostanában folyamatos.
2012. júl. 9. 17:51
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Talán nem kellene állandóan hívogatni. Majd ő felhív, ha lesz ideje.
2012. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ott vagy vele? Én pl. akkor sem veszem fel a telefont, ha másokkal vagyok és nem munkaügyben. Nem szeretek úgy beszélni, hogy más is hallgatja. Így pl. buszon sem beszélek telefonon.


Egyébként meg mit mond erre neked? Gondolom, már próbáltál erről beszélni vele.

2012. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert nem csak ilyen dolgokon b@szod föl az agyad, és a hisztit valahogy túl kell élnie. Inkább nyomja ki, minthogy felpofozzon.
2012. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam kinyomni, mert épp nem aktuális, amikor hívnak. Teljesen mindegy, hogy ki hív. Sok esetben elég ciki, amikor rezeg a telefon egy fél órán át olyan helyzetben, amikor az ember vagy nem tudja felvenni, vagy felvehetné, de akkor mindenkinek meglenne róla a szép véleménye. Nem kell ezen felkapni a vizet, és nem kell beképzelni semmit, valószínűleg csak nem alkalmas az időpont. Várd meg, amíg visszahív és ne dühöngj. Ha meg fontos, amit akarsz, írj neki egy sms-t, miután rácsörögtél.
2012. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Csak azért kérdezem, mert eleinte én is ugrottam az ilyenre. És egy telefonon áldozatul is esett neki. Pluszban még olyan voltam, hogy rögtön a legrosszabbra gondoltam.

De most már tudom, hogy nem érdemes ilyenen idegeskedni. Lehet, hogy csak másnap ér rá visszahívni, de biztos, hogy hívni fog.

2012. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!