Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni, ha...

Miért nem bírom elviselni, ha a barátom elmegy, vagy csak lerakja a telefont?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk és megszakad a szívem,amikor újra és újra haza kell mennie valamelyikünknek.ez talán természetes is,de ami már kevésbé,h nagyon rosszul kezdem magam érezni,mikor mondja,h lassan leteszi a telefont.megsértve érzem magam,úgy érzem elhagy,mást megy csinálni,már nem akar velem beszélni!?persze tudom,h nagyon szeret,de mégis,minden alkalommal fáj,amikor elkezd búcsúzni,tudom,h szánalmas..ráadásul 20éves vagyok.a szüleim nem hagytak el,ez nem lehet az ok.h győzzem ezt le?
2012. márc. 16. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ne akard ezt az érzést legyőzni. Azért érzed, mert szereted. Tudod hogy elmegy és nem lesz veled. Ez szinte fizikai fájdalmat okoz!
2012. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig ő kezd búcsúzkodni? Szerintem fordítsd meg a helyzetet. Nem kell, hogy mindig így legyen, de inkább Te mondjad azt, hogy már lassan leteszed a telefont. Mert menned kell. Szereted őt, de fontos dolgod van. Ezt kedvesen, frappánsan mondjad neki, és tényleg találj ki valamit, akár egész apró elfoglaltságot. Egészen máshogy fogod érezni magad, nem lesz visszautasítás érzésed.
2012. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De minden telefonálásnál?az az érdekes,h amúgy nem vagyok féltékeny,nem korlátozom.de mégis ilyenkor egyfajta birtoklási vágy lesz úrrá rajtam.mondja,h szia,és én nem tudom rávenni magam,h kimondjak egy búcsúzó szót.legszívesebben elsírnám magam.na jó nem mindig ilyen extrém de gyakran
2012. márc. 16. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!