Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő az ilyen? Fontosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő az ilyen? Fontosabb, hogy megkeféljék, mint az, hogy legyen egy barátnője? Ha már vékony, akkor szebb? Miért van az, hogy őt minden esetben előbb megnézik, mikor egyáltalán nem tartom szebbnek tőlem?

Figyelt kérdés

22 éves lányok vagyunk. Eddig azt hittem, barátnők. Pár éve már kezdett világos lenni, hogy ilyesmiről szó sincs - akkor történt ugyanis, hogy az akkori szerelmemnek elcsavarta a fejét. Nyomult rá megállás nélkül, mindezt előttem, és mikor mondtam, h inkább menjünk haza, ő azt mondta, nem. Egy hétvégét vele töltött, és azt állította, hogy nem történt semmi. Na, persze. Ismerem mindkettőt, valószínűleg szétkefélték az agyukat!


A mostani meg pár napja történt. Volt egy srác, aki nagyon tetszett nekem, de a srácnak nem igazán vagyok az esete. Oké, túltettem magam rajta, ez van. Aztán teljesen véletlenül összefutottunk, pont akkor, amikor a "barátnőm" is ott volt. Az első szava az volt, hogyan szerezhetné meg a pasit, és természetesen a kirívó, feltűnő stílusával, pikk-pakk sikerült. Megállás nélkül nyomult rá. Ma rám írt a srác, hogy felőle érdeklődjön.


Szinte fizikailag éreztem, hogy összetörik a szívem. Nem azzal lett volna a baj, hogy tetszik neki, HA nem úgy történik mindez, hogy a csaj jóformán kiharcolja, hogy észrevegye. Olyan érzésem van, mintha folyvást azt akarná bizonyítani, hogy ő mindenkinél jobb - főleg nálam -, és bárkit megkaphat, akiről én csak álmodhatok maximum.


Lehet most jönni az "ilyen barátnő nem barátnő" és a "hagyd békén, ne barátkozz vele" szöveggel, de ez nem ilyen egyszerű. Rajta kívül szinte nincs senkim.


Az, hogy ő vékony én meg telt, már feljogosítja arra, hogy az összes pasit lenyúlja? Miért van az, hogy ő felveszi a legbénább ruhákat, míg én mindig csinosan próbálok öltözni, ennek ellenére mindig előbb figyelnek rá?


Ennyit rólatok, férfiak! Még hogy nem számít, hogy hány kiló egy nő! Dehogyisnem! Esetlen, védelemre szoruló, szerény, visszafogott lányokra vágytok, mi? Azt hiszitek, hogy azért, mert 40 kiló, ő ilyen? Hát nagy tévedés! A látszat sokszor csal!

Azt kívánom az összes farka-vezérelt férfinak, hogy kapjatok el jó kis kiadós nemi betegséget tőle, vagy esetleg menjetek vonat alá, mint az egyik öngyilkos barátja... sőt, inkább csináljátok fel, mint a következő, akit aztán elhagyott egy srácért, aki a végén elmegyógyintézetbe kötött ki! Sok sikert mindenkinek!



2012. júl. 9. 20:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

"Lehet most jönni az "ilyen barátnő nem barátnő" és a "hagyd békén, ne barátkozz vele" szöveggel, de ez nem ilyen egyszerű. Rajta kívül szinte nincs senkim."


Akkor keress más barátnőt. Ha nem találsz egyetlen egyet se rajta kívül, akkor meg gondolkozz el azon, hogy talán benned is van hiba.


Egyébként megértelek, gondolom ez nem is igazán kérdés volt, egyszerűen jól esett magadból kiírni a dolgot.

De azzal nem lesz jobb, ha ezen sopánkodsz.

Hagyd a francba és keress új barátokat.

2012. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

igen, mindenkinek számít a külső. ha ennyire zavar, kezdj el fogyózni, vagy ne mondd el a barátnődnek ki tetszik.

keress új barátokat. menj el bulizni, ismerkedj, akár vele is mehetsz, csak aztán próbálj más lányokat keresni akikkel jobban kijönnél.


amúgy biztos van olyan, aki téged választana a barátnőd helyett

2012. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
öngyilkos lett egy srác a barátnőd miatt?
2012. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Pedig erre nem lehet mást mondani, csak hogy ne foglalkozz vele. Ez olyan, mint amikor egy lány nem szakít a sráccal, merthát "nincs senki más", pedig az mindennap össze-vissza veri. Ennek mi értelme van? Minek szenvedsz? Leszarod, majd lesz másik barátnő, aki tényleg barátnő! Egyáltalán nem éri meg. Amúgy meg sose legyél ilyen nyomulós, mert az ilyenek csak egy dugásra kellenek. Max kettőre. És szedd hát össze magad! Tessék sportolni, fogyni, ÖNBIZALOM!! ;)
2012. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

bennem van a hiba? igen, lehet, hogy k*rva nagy hiba, hogy napi 8 órát azzal töltök, h dolgozzak, ha hazajövök, akkor meg folytatom a mókuskereket, hogy ne dögöljünk éhen! aztán persze marad a hétvége, amikor esetleg kicsit ki tudnék kapcsolódni, de valahogy nem igazán érzek késztetést az egyetlen barátnőmmel kimozdulni, akinek úgyis az lenne az első, h lenyúlná a kiszemeltet! mit lenyúlná? szinte esélyem se lenne kiszemelni valakit...


fogyózni... jaj, úgy szeretem az ilyen beszólásokat, látom, neked is csak a lényeg jött le, és ezzel meg is felelted a kérdésemet: igen, ezek szerint k*rvára nem számít, hogyan néz ki, milyen a stílusa, hogyan viselkedik, és előtte hány férfinak terpesztett, a lényeg, hogy vékony, nem? GRATULÁLOK! remélem, hogy egyszer szíven szúr majd a csontja, igazán élvezni fogod!

2012. júl. 9. 20:27
 6/29 anonim ***** válasza:

Mindenkinek számít a külső, ne aggódj én fiúként megszívtam, mert csak 165cm vagyok és 51kg és bizony számítanak a súlyok is igazad van. Ha 70kg lenné keményen kigyúrva talán még lehetne is barátnőm.


De a problémádra visszatérve. Ezzel a lánnyal jobb lenne megszakítanod a kapccsolatod, semmi értelme, hogy tönkretegyen, ő ilyen és nem fog megváltozni. Ismerem az ilyen lányokat, húgom is ilyen, simán megszerezhet akárkit. Bár ő benne van annyi tartás, hogy barátnőit nem tenné tönkre.

2012. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Egyetlen árva szóval nem mondtam, h nem számít a külső!!!! fogjátok már fel végre, hogy egy lány nem csak akkor lehet szép, ha vékony!


ti elképzeltetek egy kib@szott ideált, amit megalkottak nektek, és azt hajszoljátok! aztán meg ki vagytok akadva, ha nem jön össze, márpedig a legtöbbször ilyen esetekben nem fog összejönni!


szóval, ha csak ilyen válaszokat tudtok adni, akkor tekintsétek a kérdésemet tárgytalannak, mert nem hiányzik, hogy azért, mert az idióta barátnőm lenyúlja a férfiakat körülöttem, még ENGEM ÁLLÍTSATOK BE HIBÁSNAK! csak azért, mert van rajtam egy kis súlyfelesleg! és nem arról beszélek, hogy egy 100 kilós kövér disznó lennék! jézusom, tudtam, hogy hiába írtam ki a kérdésemet, mert a sok agy majd osztani fogja nekem az észt a fogyókúráról!


hát, idefigyeljetek pattanásos majmok! azért, mert nem vagyok 50 kiló, még nem vagyok kövér, és igenis jól érzem magam a bőrömben! szóval, igen, első válaszoló, ez igazából nem is kérdés volt! egyszerűen csak jól esett VOLNA kiírni magamból, ha a sok f@szjankó nem b@szta volna el ezt a tervemet is!


köszi, fiúk! csak így tovább!

2012. júl. 9. 20:36
 8/29 anonim ***** válasza:
Fuuu, látszik, felfogtad, amit mondani akartunk! Hát ha ennyire hülye vagy, akkor meg is érdemled! B*zdmeg, tegyél akkor ellene, ne itt sopánkodj, ha a normális válaszokat meg nem fogadod el! Most mit vársz? írjuk le, hogy jajajaja nem számít, hogy nézel ki? Te lovagolsz ezen a vékonyságon. Ha lenne önbizalmad, meg kicsit kiállnál magadért, lenne kisugárzásod, fel se tűnne hogy teltebb vagy, lenne pasid is. De úgy tűnik, neked az jelentené az önbizalmat, ha vékony lennél. Úgyhogy hajrá!
2012. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Add meg a címét tőlem megkapja
2012. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem, ezekszerint nem érzed jól magad a bőrödben. Ha jól éreznéd, nem lennének ilyen kérdéseid, kirohanásaid.
2012. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!