Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő az ilyen? Fontosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő az ilyen? Fontosabb, hogy megkeféljék, mint az, hogy legyen egy barátnője? Ha már vékony, akkor szebb? Miért van az, hogy őt minden esetben előbb megnézik, mikor egyáltalán nem tartom szebbnek tőlem?

Figyelt kérdés

22 éves lányok vagyunk. Eddig azt hittem, barátnők. Pár éve már kezdett világos lenni, hogy ilyesmiről szó sincs - akkor történt ugyanis, hogy az akkori szerelmemnek elcsavarta a fejét. Nyomult rá megállás nélkül, mindezt előttem, és mikor mondtam, h inkább menjünk haza, ő azt mondta, nem. Egy hétvégét vele töltött, és azt állította, hogy nem történt semmi. Na, persze. Ismerem mindkettőt, valószínűleg szétkefélték az agyukat!


A mostani meg pár napja történt. Volt egy srác, aki nagyon tetszett nekem, de a srácnak nem igazán vagyok az esete. Oké, túltettem magam rajta, ez van. Aztán teljesen véletlenül összefutottunk, pont akkor, amikor a "barátnőm" is ott volt. Az első szava az volt, hogyan szerezhetné meg a pasit, és természetesen a kirívó, feltűnő stílusával, pikk-pakk sikerült. Megállás nélkül nyomult rá. Ma rám írt a srác, hogy felőle érdeklődjön.


Szinte fizikailag éreztem, hogy összetörik a szívem. Nem azzal lett volna a baj, hogy tetszik neki, HA nem úgy történik mindez, hogy a csaj jóformán kiharcolja, hogy észrevegye. Olyan érzésem van, mintha folyvást azt akarná bizonyítani, hogy ő mindenkinél jobb - főleg nálam -, és bárkit megkaphat, akiről én csak álmodhatok maximum.


Lehet most jönni az "ilyen barátnő nem barátnő" és a "hagyd békén, ne barátkozz vele" szöveggel, de ez nem ilyen egyszerű. Rajta kívül szinte nincs senkim.


Az, hogy ő vékony én meg telt, már feljogosítja arra, hogy az összes pasit lenyúlja? Miért van az, hogy ő felveszi a legbénább ruhákat, míg én mindig csinosan próbálok öltözni, ennek ellenére mindig előbb figyelnek rá?


Ennyit rólatok, férfiak! Még hogy nem számít, hogy hány kiló egy nő! Dehogyisnem! Esetlen, védelemre szoruló, szerény, visszafogott lányokra vágytok, mi? Azt hiszitek, hogy azért, mert 40 kiló, ő ilyen? Hát nagy tévedés! A látszat sokszor csal!

Azt kívánom az összes farka-vezérelt férfinak, hogy kapjatok el jó kis kiadós nemi betegséget tőle, vagy esetleg menjetek vonat alá, mint az egyik öngyilkos barátja... sőt, inkább csináljátok fel, mint a következő, akit aztán elhagyott egy srácért, aki a végén elmegyógyintézetbe kötött ki! Sok sikert mindenkinek!



2012. júl. 9. 20:13
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
nem merészelj hülyének nevezni, amíg nem ismersz!
2012. júl. 9. 20:39
 12/29 anonim ***** válasza:

Én nem értem mit pattogsz most a pasik miatt. Az a bajod h a bnőd jobb nálad, ezért minden pasi dögöljön meg? Gondolkozz egy kicsit. Te kivel járnál előbb, egy kigyúrt, kedves pasival, vagy egy kövér pasival, aki egyfolytában azt hajtogatja h "ezek a k*csög nők a vékony haveromra hajtanak csak"?

Nálam a belső számít inkább, de nem tudnék járni egy kövér lánnyal, mert nem tetszenek. Igen, a vékonyak nekem jobban tetszenek.

Szal ne a pasikban keresd a hibát, meg ne akard megölni az összeset, hanem inkább változtass magadon, és máris sikered lesz, bárkinél akinél csak akarod. Mondhatod h melózol, és 7végén pihenni akarsz, de akkor ne szidd a pasikat h nem egy kövér lánnyal képzelik el az életüket.

Én is dolgozom, kemény fizikai munkát, itthon még besegítek a páromnak a háztartásba stb. Alig marad időm vmire. Mégis kickboxolok egy héten legalább 5x, ha bele döglök akkor is. Persze könnyebb azt mondani h nincs időd, minthogy nekiállnál. Pl most amíg a válaszokat várod.

Egy szónak is száz a vége. Keress másik bnőt ha nem tetszik a szitu, vagy ha vele maradsz, akkor próbálj meg jobb lenni nála, még ha nem lesz egyszerű akkor is. És ne a másik nemet okold mindenért.

2012. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

nem, valóban nem érzem magam jól a bőrömben ilyen barátnő mellett, igazad van.


kösz a válaszokat, le is lehet szállni a kérdésről, mert úgy látom, itt mindenkinek határozott véleménye van egy tök ismeretlen szituációról, és úgyis csak én jövök ki sz@rnak :D szóval téma lezárva

2012. júl. 9. 20:42
 14/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, te borzalmasan frusztráltnak tűnsz, a barátnőd meg valószínűleg elégedett és laza. Ezzel már azonos külsővel is tízszer annyi pasit vonzana be, mint te.


Ráadásul ahogy nézem, a barátnődet szabályosan gyűlölöd, ragaszkodni viszont mégis ragaszkodsz hozzá. Itt komoly lelki problémák vannak, ne csodálkozz, hogy sikertelen vagy a pasiknál.

2012. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"bennem van a hiba? igen, lehet, hogy k*rva nagy hiba, hogy napi 8 órát azzal töltök, h dolgozzak, ha hazajövök, akkor meg folytatom a mókuskereket, hogy ne dögöljünk éhen! "


Azért a fejemet ne harapd le. Csak felhívtam rá a figyelmed, hogy nem biztos, hogy benned nincs hiba.


Egyébként a hisztit továbbra sem értem.

Te is tudod, hogy az ilyen ember nem barátnő. De te mégsem hagyod a francba, hanem szenvedsz és hisztizel.

Mégis milyen segítséget vársz?


Egyébként szerintem elég egyértelmű, hogy a lánynak súlyos gondjai vannak. Vszínűleg nem véletlen lett ilyen.

Vszínűleg az az egyetlen öröm az életében, hogy bárkit megkaphat. De mint látod, vszínűleg így sem boldog.


Nekem van olyan ismerősöm, akit mindig is irigyeltem. Szép, nyitott, ha vki beszél vele 3 mondatot, már rákattan. Bármit el tud érni, mert olyan kisugárzása van, hogy mindenki hanyatt vágja magát tőle. Persze engem sose vesz észre senki.

És mikor jobban megismertem mi derült ki?

Iszonyatosan depressziós, annyi baja van, hogy már nincs kedvem irigykedni rá. Minden pasinak bejön, de snekit nem tud megtartani pár hónpanál tovább, mert egyszerűen senki nem képes elviselni a kirohanásait.


Szerintem ennek a lánynak is vmi baja van.

2012. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nem hogy olyan barátnő nem kéne nekem, mint amilyen a barátnőd... olyan nem kéne, amilyen te vagy. Buta vagy (nem érted meg a tanácsokat, amiket itt kapsz) és tele vagy felesleges indulatokkal, és a kisebbségi komplexusod tölti ki az egész életed.


Ahelyett, hogy megpróbálnál megelégedni magaddal... mert az a kulcs mindenhez: meló, pasik, barátok.


Az meg, hogy a külső számít... aki a külsőm miatt nem jár velem, az nem is érdemli meg az időmet.


Különben az alapszitu nálunk is hasonló a barátnőmmel: ő gyönyörű, 10/10es testtel, nagy kék szemekkel, amit akarsz, minden. Én kis szürke egér, hozzá képest. De sosem volt olyan, hogy "elhappolta előlem" a pasimat. Miért? Mert tudom, hogy a pasi nem a külsőmért szeret, ez pedig magabiztosságot ad. És csodák csodája, néhány év alatt még odáig is eljutottam, hogy néha egészen szépnek látom magam.


Építkezni kell.


24/N

2012. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

A kérdés kiírásánál még egész szimpatikusnak tűntél amúgy, de ez egyre rosszabb lesz.

Attól, hogy vki nem ért veled egyet, még ne üvöltsd le.

Meg azért átgondolhatnád azt is, amit írnak.


Elégedett vagy a külsőddel? Akkor legyen több önbizalmad és ne a barátnőddel menj pasizni! Keress más barátokat!


Ha meg nem vagy elégedett, akkor változtass azon, amin tudsz.


Egy csomó pasinak bejönnek a teltebb lányok is. A bnőim közül pl. pont annak van sikere, aki "töltöttgalamb", én meg mehetek a francba a soványságommal.

2012. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Jó tanács próbálj az emberekhez való alapvető hozzáállásodon változtatni, és ne az jöjjön le neked a véleményekből tanácsokból hogy már megint ellened beszél mindenki. Ha nem bírod elfogadni a kritikát, a jó tanácsokat miért kérdezel? Kezdettől fogva iszonyat támadó vagy tök idegen emberekkel szemben, akik megjegyzem azért olvasták végig a történetedet és írnak kommenteket mert NEKED akarnak segíteni. Nem jó kedvükben és nem azért mert nincs jobb dolguk. És te meg le pattanás arcuzod őket stb... ismered őket? Nem.

Próbálj változtatni a kisugárzásodon mert ott az alapvető probléma.

2012. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Elég agresszív vagy. JJógára,meditációra gondoltál már? Komolyan, lehet segítene..
2012. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

bírom ám, hogy ahelyett, hogy reagáltál volna a válaszomra, rögtön elkezded, hogy biztos én már elképzeltem valami nőideált amilyet sose kapok meg blabla... ja, hogy lány vagyok? :)...


tényleg látszik, hogy MAGADDAL vannak hatalmas problémáid... jó, akkor ne fogyj le, ne sportolj, ne egyél egészségesen, egyél amit akarsz, tvzz sokat, stb, de akkor legalább fogadd el magad... sokkal visszataszítóbb ha valaki így viselkedik és gondol magára mintha 100+ kiló lenne.


nem kell a pasikat utálni rögtön. ez annyira gyerekes...


lehetne kulturáltan válaszolni.

2012. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!