Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi miért "fél" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért "fél" a komoly lányoktól?

Figyelt kérdés

Olyan lányokra gondolok, akik például nem szeretik a bulikat, az alkalmi kalandokat, hanem fontos számukra a bizalom, a gondolkodásmód és a belső értékek...(amit ilyenkor mindig lehurrognak, hogy ez hülyeség).


25 éves leszek, és még sajnos nem találkoztam olyan férfival, aki egy kicsit is hasonlóan gondolkodik mint én.

Lehet bennem van a nagy hiba, de ez a helyzet már elég elkeserítő.


2012. júl. 6. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
mert a lányok megcsalnak mindenkit nem hűségesek
2012. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy ilyen lányt szeretnék és tudok elképzelni magam mellé :)
2012. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van részben. Viszont nem minden lány ilyen!
2012. júl. 6. 22:14
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és sosem okozott gondot komoly kapcsolatot találni.

Jó helyen kell keresgélni.

21L

2012. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki is félne az ilyen lányoktól. Ahogy az előttem szóló írta, én is pont ilyen lányt keresek... Egyelőre nem találtam meg :P 20F
2012. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 AvernusTriad ***** válasza:
Komoly nőket keresek, de jól elbújnak... csak az ostoba plázalibák ömlenek tömegével, azokból meg nem kérek.
2012. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez elég hülye világ. A legtöbben könnyű prédát keresnek, sajnos sok "férfi" és "nő" ilyen. Egyszerűen nem akarnak elköteleződni, nem akarják megismerni a másikat, mert az vesződséggel jár. Ráadásul ezek az emberek nem elég intelligensek, és talán fáj is nekik, hogy a másik ember intelligensebb, mint ők. Én örülnék egy ilyen lánynak, ne tudd meg, hogy 28 éves koromra milyen lányokkal sikerült összefutnom az élet rögös országútján, nagyon sok lánynak sem kellenek a komoly gondolkodású fiúk.
2012. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Engem meg szokott lepni, amikor nagy ritkán értelmes lányba botlom. Olyan fura tud lenni, hogy se nem a melleire hívja fel a figyelmet valahogy, se nem vesz fel feszes nadrágot, hogy rátapadjon a formás hátsójára, se nem kezd el beszélni a pasikról, se nem mosolyog állandóan, se nem akar kényszeresen mellém ülni akárhol vmi nyilvános helyen ismeretlenül, hanem el kezd beszélni valami konkrét dologról, ami nem a kedvenc sorozatának legújabb részének tartalma és nem is vmi hasonló baromság, hanem, hogy hogyan kellene módosítani Magyarország külföld irányú kommunikációját, hogy ne nézzék a magyarokat műveletlennek. Ez az úgymond buta gondolkodás szerintem az egyszerű lányokra van ráerőltetve a társadalom által. Eleve sok férfi lehurrogja, ha egy nő talált ki vmi okosat, meg simán agresszióból elnyomják a nőket, ezért vagy az van, hogy valaki úgy dönt, hogy a műkörömről akar beszélni élete végéig, vagy úgy, hogy csendben marad és maximum magában gondolkodik, és ha olyan a közeg, ahol nem nyomják el, akkor elmondja az okos véleményét, vagy úgy, hogy átveszi a férfiak agresszív vitastílusát, mentalitását. A 3 közül az első változatban ismerkedik a legkönnyebben egy nő. A 2. az, akivel sosem találkozik a férfi, pedig vannak sokan, akiket pont a 2. típus, az úgynevezett intelligens nő érdekel. A 3. meg az, aki úgy viselkedik, mint egy férfi, ami nyilván nem szokott szimpatikus lenni.
2012. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én meg ilyen nőt nem találok... pont azt veszem észre hogy a 18-28 közötti nők rá vannak kattanva a bulizásra, és arra hogy a barátaiknak éljenek mintsem a párjuknak.
2012. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

amúgy az egyik válaszolónak igaza van, nem csak macsókkal kell flörtölgetni...


csak jó helyen kell keresni.

2012. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!