Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátnőm de nagyon megbántam. Ő nem tudja és nem tudom h el mondjam e neki, mert akkor lehet hogy szakítana de én azt nem akarom.Nem igen szoktam belemenni párkapcsolatokba, inkább csak kavartam a lányokkal ezért nem igazán szoktam hozzá hogy ellentmondjak a csábításnak.Holnap újra találkozok azzal a lánnyal és megpróbálok uralkodni magamon és megtanulni, hogy nem szabad. Szerintetek elmondjam barátnőmnek az igazat, vagy mit csináljak, mert nagyon szeretem?!
2012. júl. 10. 15:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Gyönyörű vagy.

Grat

2012. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én kivágnálak a helyébe az utcára!:D


14/L

2012. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Cilla1993 válasza:
megcsaltad és újra találkoztál vele?? nahát nem semmi...-.-
2012. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Cilla1993 válasza:
mármint,hogy újra találkoztál azzal a lánnyal akit megujjaztál.
2012. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
NEM KELL ANNYIRA KOMOLYAN VENNI A KÉRDEZŐT!15 ÉVES GYEREK MÉG NAGYON!MOST KEZD IGAZÁN NYITNI A VILÁGRA ISMERKEDNI AZZAL!INKÁBB TANÁCSAL KELLENE EL LÁTNI MINT BESZÓLOGATNI!FIGYU HAVER NEKED TETSZENE HA MÁS PASI UJJAZGATNÁ A BARÁTNŐDET?HA VELED IS UGYAN AZT TENNÉ A BARI NŐD MINT AMIT TE Ö VELE?NEM TUDOK MÁS TANÁCSOT ADNI MINT AZT HOGY ÚGY VISELKEDJ MÁSOKKAL AHOGY SZERETNÉD HOGY VELED IS VISELKEDJENEK!EZ AZ ÉLET MINDEN TERÜLETÉRE IGAZ!
2013. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös,


egyrészt ne üvöltözz itt, légy szíves!


Másrészt: A gerinc kinövése az emberben magzati korban normális, 15 éves korra már kell legyen... Ha elég nagy ahhoz, hogy barátnője legyen, akkor bizony tudnia kell, hogy amikor kapcsolatba kerül valakivel, akkor kicsit felelőssé válik a másikért is. Na nem azért, amit a másik csinál, hanem azért, amit ő csinál a másikkal.

2013. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
igaza van a 16-osnak!!!
2013. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!