Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tettétek túl magatokat az első nagy szerelmetekkel való szakításon? Mennyi idő kellett?

Figyelt kérdés

Még az is érdekelne, hogy mennyi idő telt el azóta, és milyen gyakran jut eszetekbe? Az új párotoknak szoktatok róla beszélni, és ha igen milyen gyakran? Mi volt a szakítás oka?

Kort és nemet is :)


2012. júl. 6. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a legelsőt sose felejtem el. Ritkán jut eszembe már, de nem felejtem el sohasem. Nem beszélek ilyen dolgokról az már a múlt.

32/N

2012. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos még most sem, és 1 év telt el azóta, még mindig sírok miatta. Megcsalt, és igen beszéltem rolla neki
2012. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

új páromnak nem fogok róla beszélni. mert szerintem az tiszteletlenség lenne Vele szemben. (nekem is rosszul esne, ha a kapcsolatunkban az előző kapcsolatáról álmodozna)


én 24 voltam amikor véget ért. ill. folyamatosan kiábrándultam belőle, mert rájöttem hogy nem olyan volt, mint akkor amikor beleszerettem. Csak rózsaszín szemüveg volt rajtam.


Most is sokszor eszembe jut de csak úgy mint egy lány barát, nem váltunk el rossz viszonyban, mert ennyivel tartoztam a szép és gyönyörű emlékek miatt. De már nem lesz köztünk semmi, és ezt Ő is tudja.


24 voltam ekkor.

2012. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe szokott jutni. F/26

Ő volt életem első szerelme.

Az elején minden percbe eszembe jutott.

Hogy milyen érzés volt? Kb mintha a lelekem fele ottmaradt volna vele. A másik fele meg nekem sírt volna hogy milyen szép jövőt tervezett el amiből semmi se lehet. Ocska egy érzés nyomasztó düh és hiányérzet tombolt bennem. Csináltam volna bármit csak hogy ebben a helyzetben nem tudtam mit csinálni ami még idegesítöbb.

Azóta eltelt sok év de még mindig eszembe jut úgy hetente legalább egyszer. Barátnőimnek nem szoktam beszélni erről mert nekem se esik jól mikor az exeikről beszélnek és azokat hozzák fel példának. Inkább a barátaim fárasztom ilyenekkel de azok meg inkább menekülnek a téma elől.. :P

Amúgy nem tudom ki hogy van vele én az elején elakartam sírni a bánatom mindenkinek mostanra meg már nem is akarok beszélni róla senkivel.

2012. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehezen tettem magam tul rajta,kellett egy pár év,meg,egy új szerelem.Most már férjnél vagyok ,csak ritkán jut eszembe már nincsnek érzéseim,csak az emlék ,hogy mennyire szerettem és ,szenvedtem miatta,nem kellett volna,ezt szoktam gondolni általában,nem mesélek semmit a férjemnek ,most már csak Ő számit a többi csak a múlt.33/L
2012. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Evekig tartott de sosem felejtem el, azota eltelt tiz ev..Sokszor eszembe jut, egy gyonyoru emlek. Sokat sirtam miatta, nagyon szenvedtem, meghaltam belul. Aztan jott evek utan egy ujabb nagy szerelem, de csak az en reszemrol, mert megcsalt, ekkor ujra meghaltam belul, es meg mindig sz..ul vagyok.Az elsot sosem felejtem el, ezt a masikat ami sokkal fajdalmasabb remelem kitorlom az emlekezetembol orokre ,mert itt meggyalaztak.
2012. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
te miert szakitottal vele?
2012. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma szakítottunk..vagyis tegnap, ha időben nézzük.. pont a 22. hónapfordulóján. Megőrülök:( nagyon hiányzik és iszonyat szeretem, de nem illettünk össze..
2012. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezt sosem értettem. Ha valaki szeret valakit és az szereti viszont akkor, hogy lehet, hogy nem illenek össze? Tapasztalatom szerint a szeretetben nagy erő van. És ha két ember szereti egymást akkor a legjobban azt teszik, hogy elfogadják egymást olyannak amilyen és a legnagyobb gondjuknak annak kéne lennie, hogy építsék az életüket úgy, hogy azt minél jobban megélhessék.
2014. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!