Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés

2 és fél évig jártam valakivel, akivel a szakítás után is mindvégig kapcsolatban maradtunk, tudom ez hiba, de nem lehet parancsolni egy szerető szívnek. Próbáltunk nem írni egymásnak de hol ő írt rám hol én rá. Nem tudunk egymás nélkül meglenni.

Tavaly Novemberben 1 hónapig minden héten találkoztunk. Csak egymással tudunk felszabadultak lenni és önmagunk. Olyanok voltunk mint valami friss szerelmesek pedig nem is volt sex.

A szakítás oka a távolság ( 40 ! km ) és az volt, hogy még nem élte ki magát. Szerintem azért is ment el, h tapasztalatot szerezzen. Voltak csajok, akik tetszettek neki, de nem történt velük semmi és végül hozzám akar visszajönni, azt mondja, engem szeret..


Ezzel csak az a baj, hogy voltak beszólásai, pl, elmondta, hogy szívesen lefeküdne csajokkal, mert megkívánta őket, és hogy ezzel nekem mi a bajom, hiszen ő őszinte és elmondja nekem. Ezek után hogy tudjak vele találkozni, megbocsátani? Úgy érzem, ha összejött volna valaki én már régen eszében sem lennék. Csak testileg akarja a nőket lelkileg és személyiségben csak én kellek neki.

Megbocsássak vagy sem?


2012. júl. 10. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ne tedd, ha mást nem akkor ennyi tapasztalatot szerzett a kapcsolatból a jövőjéhez. (meg legközelebb már nem akar mást megfektetni).
2012. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én tuti nem bocsájtanék meg neki, szerintem csak szórakozik veled...
2012. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Te nem a múltkori csaj vagy, aki kiírta, hogy a pasija valami dizsibe megkívánt két csajt is?

Aztán mindenki lehordott, hogy csak hisztizel...

2012. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
* bocsi, a volt pasija, aki vissza akarja szerezni őt.
2012. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 mizuzizu92 ***** válasza:

40 km nem távolság !

A párommal 250 km re laktunk egymástól képes volt hozzám le jönni , minden hétvégén szóval ez nem ok!

De ha nekem megmondaná hogy másokat akar akkor melegebb felé küldözgetném , ne legyél ilyennel .

2012. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3. hozzászólónak: igen, én vagyok, Így kerek a történet.
2012. júl. 10. 20:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Kapcsolatokban nem ritka a szünet. Én azt nem mondhatom meg nekem, hogyan dönts, de viszont tanácsot adhatok.

1. Ő szeret tégedet. Még ha mást is meg kíván, de ez minden fiúra/férfira igaz, de van aki meg teszi és van aki meg nem.

Örülj neki, hogy nem csalt meg. Amikor együtt voltatok.

2. Te is szereted. De félsz, hogy ha össze jött volna neki valaki akkor te rég a ködbe lennél. Talán igen ez így van,... de mi van ha tényleg szeretitek egymást öszintén és kitartóan. Talán ez az igazi. De ezt te tudod.

3. Összegezve akár, hogy is van ti egymással jól meg vagytok és szeretitek egymást, de arra vannak a megpróbáltatások, hogy erősebbé vagy éppen ki derítse, hogy jó-e a kapcsolatod. Dönts a szíved szerint... :)20f

2012. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugye? Rögtön más válaszok jönnek...

Én nem is mertem válaszolni akkor, mert féltem, hogy megköveznek a többiek...

Szóval én igazat adok neked, de azt is elhiszem, hogy szeret téged. A pasik ilyenek, ők hamarabb megkívánnak más lányokat, még a kapcsolatuk mellett is. Persze hagyni nem kell a megcsalást. De ez még nem volt cselekedet, szóval egy esélyt megérdemel.


3. voltam.

2012. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom , össze vagyok zavarodva, annyi minden történt, annyi mindent mondott, hogy nem hiszem el, hogy valaki aki ilyent mond, tesz, szeretheti a másikat...
2012. júl. 10. 21:06
 10/14 A kérdező kommentje:
Plusz ez már a sokadik esélye lenne...
2012. júl. 10. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!