Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz hogy nem tudom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy nem tudom a barátom teljes nevét? Ugyanis mikor megismerkedtünk volt bemutatkozás, de nem emlékszem milyen a y-nak hívják.

Figyelt kérdés
Ja és már egy pár hónapja együtt vagyunk. De még a szülőknek nem mutattuk be egymást.Nem egy éjszakás és nem is csak sexkapcsolat.
2009. júl. 11. 21:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%

pffff....mik vannak.

Hát valahogy biztos kideríteném.Ha máshogy nem hát megkérdeztetném barátnőmmel, anyukával vagy valami.

2009. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg,hogy mutassa meg a fényképes igazolváyait, mert azokon a képek mindig furcsán sikerülnek. közben megnézek. egyébként igen, gáz..
2009. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Ha már semmiképp nem akarod tőle megkérdezni, akkor kérdezd meg tőle azt, hogy pl. megnézhetnéd-e milyen képe van a diákigazolványán. Jobb nem jut eszembe:)
2009. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ez gáz,az biztos!Az is baj,hogy nem mered megkérdezni nyiltan!Egy ötletem azért van,hogy hogy tudhatnád meg.Mi a baráti körben néha húzzúk egymást,hogy mindenki mutassa meg,hogy milyen kép került a személyi igazolványára.És cikizzük egymást,hogy hú de gáz,mivel általában mindenki szarul néz ki egy igazolvány képen.Esetleg felvetedheted,hogy mutassa meg a személyit,mennyire vacak a kép és akkor meglátod a nevét.Mondom ez alapból gáz,de egy próbát talán megér.
2009. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Közben látom,hogy mások is az igazolványt javasolták :) Szóval másnak is gáz a fényképe az ilyen iraton :)) Ez megnyugtat :)
2009. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
21:23 igen köszi.
2009. júl. 11. 21:27
 17/29 anonim ***** válasza:
kérd el a személy igazolványát v diákját h megnézd a képet és akkor meg tudod nézni a nevét:) hány éves vagy?
2009. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
köszi.mikor találkozok vele akkor majd elkérem.
2009. júl. 11. 21:29
 19/29 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt :$

Buszon szólított le, én meg annyira zavarban voltam, hogy nem értettem még a keresztnevét sem. :D

2009. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
55%
nézd meg a személy igazolványát kérd el tőle mintha a képet akarnád megnézni:). hány éves vagy
2009. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!