Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz hogy nem tudom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy nem tudom a barátom teljes nevét? Ugyanis mikor megismerkedtünk volt bemutatkozás, de nem emlékszem milyen a y-nak hívják.

Figyelt kérdés
Ja és már egy pár hónapja együtt vagyunk. De még a szülőknek nem mutattuk be egymást.Nem egy éjszakás és nem is csak sexkapcsolat.
2009. júl. 11. 21:07
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Szerintem a korom az nem fontos.
2009. júl. 11. 21:33
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is jó megoldás lehet, hogy megkérdezed, hogyan nevezné a gyerekét, szerinte milyen név illik a vezetéknevéhez. Esetleg mondhatsz egy nevet, ami neked tetszik, és akkor talán rögtön elpróbálja, hogy mit tudom én "Kovács Erik - nem is rossz".

Vagy ha mész hozzájuk, akkor megnézed a kapucsengőt, vagy a bejárati ajtót. Esetleg azt is kérheted tőle, hogy mutasson meg egy régi levelet. Pl "Te is leveleztél régen valakivel? Mutasd meg az első levelet, amit kaptál, és még megtalálod" - azon biztosan rajta van a teljes neve.

Egyébként tényleg kissé fura. De ha ez megnyugtat, akkor én is jártam már hasonlóképpen. Nyáron jöttem össze egy sráccal, de még ősz előtt vége lett a kapcsolatunknak. Én valahogy október környékén visszaemlékeztem valamire, és egyszerűen nem jutott eszembe a vezetékneve, akárhogy törtem a fejem. Pedig nem kaland volt, és nem is egyéjszakás kapcsolat, viszonylag sokat voltunk együtt, és én szerettem is, meg minden, de akkorsem jutott eszembe a vezetékneve. Tudod mit csináltam? :D Elő kellett vennem a naplómat, hogy megnézzem. Nem röhejes? :D Pedig már 19 éves voltam!!!

Aztán még ami eszembe jutott, az az, hogy kérd meg, hogy írja alá valamidet a teljes nevével. De azért olvashatóan írjon. Mert kíváncsi vagy az aláírására. :)

Ennyi jutott eszembe. :)

23/L

2009. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Rejtsd el a telefonszámodat a telefonodban, és hívd fel úgy. Ha szerencséd van, úgy veszi fel a telefont, hogy Halló, XY vagyok. Vagy kérd meg valamelyik barátnődet, hogy hívja fel, hogy Kovács Istvánt keresi. Erre jó eséllyel azt válaszolja, hogy nem tudom adni, én XY vagyok.

Ne haragudj, erre a kérdésre csak ezt a választ tudtam adni.

2009. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

ha találkoztok... kérd meg hoyg mutassa meg hogy ír alá... vagy lehet nem a telejs nevével ír alá... hmm... mondjuk... kérd meg hoyg mutassa meg hogy ír mond hoyg mondjuk írd le a neved példként :)

ennyi mondjuk :) am meg nem gáz...

én mikor 2 hetesek voltunk akkorkedztem el eszeveszetten keresni iwiw-en mert nem mertem megkérdezni :D aztán csak kértem egy személyit!

vagy jaaa ha taliztok kérd el a személyiét :P

2009. júl. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

hát én lány vagyok 1 hónapja jártam a volt pasimmal mikor megkérdezte te milyen ... is vagy?

én meg mondtam de magamban gondoltam egyet s mást hogy ezt 1 hónap után kérdezi meg? mikor mi is bemutatkoztunk.....

hát van ilyen látod

2009. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Igen látom, hogy sokakkal előfordult. Egyszerűen nem jegyeztem meg milyen y-nak hívják. Szerintem azokkal is előfordult már akik ide csak le.... írtak csak nem merik itt elírni. Köszönöm azoknak a válaszát akik igen értelmesen leírtak ötleteket. Azoknak akik csak le.... inkább ha olvasnak ehhez hasonló kérdést inkább maradjanak csöndben. Ide nem azért írnak legtöbben butuska kérdést, hogy bosszantsák a másikat!!!!!!!!!!
2009. júl. 14. 10:58
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
úúristen.. :| te tényleg ilyen hülye vagy? :D jesszusom.. :D le lehet pontozni nyugodtan, de nem hiszem el, h nincs 1 közös barátotok se, akitől megkérdezhetnéd a nevét.. :| am meg örülj neki h a keresztnevét legalább tudod.. :D szőkevagy am? :D
2009. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

velem is volt ilyen, fogalmam sincs hogy, de egyszerűen kimaradt a teljes névvel bemutatkozás (ő vhonnan tudta a vezetéknevem, nem tudom honnan), és 15 éves fejjel voltam olyan hülye, h egyre csak halogattam a dolgot, már a telefonkönyvet bújtam napokig, mert azt legalább tudtam, h melyik utcán lakik, de így se sikerült kiderítenem. a vége az lett, h miután visszajöttem egy külföldi útról nem mertem keresni, ő meg nem is tudta mikor érek vissza, ő se keresett, ennyiben maradt a dolog. később véletlenül egy társaságba kerültünk és egy év múlva elbeszélgettünk róla, h mennyire szerettük egymást, és h mennyire szenvedtünk a "szakítás" után.

csak azért mesélem el ezt, h ebbe a hibába ne ess bele.

2009. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
A legutlsó válaszolónak. Ebbe a hibába nem esek bele, mert a telefonszámát ismerem. Azon szoktunk kommunikálni mikor nem találkozunk. Köszönöm a véleményedet és remélem azóta minde jó történt veled.
2009. júl. 15. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!