Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek egy kockával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek egy kockával randizni ha elhív randizni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 22:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

úr isten mekkora egy csicska megfogalmazás

csak azért van benne szóismétlés, mert két részben írtam meg és közben gondolkodtam egyet. egyébként nem vagyok ekkora gyökér csak ez most így jött össze

2012. júl. 10. 22:40
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha a csaj is kocka akkor valószínűleg elmenne. Amúgy meg attól hogy valaki sokat játszik a gépen lehet jófej és nézhet ki jól. A kockaság nem zárja ki a humorérzéket, beszédkészséget és a külsőt sem.
2012. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
miért ne? ő is embert vannak érzési. lehet hogy értékesebb mint egy nem kocka :D
2012. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Még egy háromszöggel is.
2012. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

van aki többet lóg facebookon, az jó? és az nem kocka?

amúgy nem tudod hogy mennyit játszik! ne ítélkezz ilyen hamar, amúgy a válaszolva a kérdésre, mindenkinek jár egy esély

2012. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Fakocka vagy betonkocka??? Nem mindegy! Egy beton kockát nehezebben teszel fel a mekiben egy székre és a kecsap is jobban meglátszik rajta!!!


Bár szerintem beugratós a kérdés mert a kockák nem is tudnak beszélni! :)


Esetleg dobókockára gondoltál? Mert abban van 20 oldalú is azokat pedig könnyebb mozgatni!

2012. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos már adtam esélyt ilyen informatikus, netfüggő, gyógyegér srácoknak és mindig megbántam.

A barátnőim elhitették, hogy jó lesz, meg látni kell a lelküket is. Hát nekem nem sikerült semmi érdekeset felfedezni bennük. Úgyhogy többet inkább neeee!!!

2012. júl. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mennyire kocka?
2012. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
persze 21L
2012. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hé... :D Mi a baj azzal, ha kocka valaki? Én is kocka vagyok, mégis sokan hívnak randizni. Az már más történet, hogy én sokszor nem megyek el velük, mert játszok x3


Egyébként hogy a kérdésedre válaszoljak, két olyan kocka is van akivel szívesen elmennék randizni. ^^ Szóval why not? :P

2012. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!