Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok kérlek ajándéktippeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok kérlek ajándéktippeket mit vennétek a csajotoknak?

Figyelt kérdés
Lehetne ez egy univerzális segéd lista szülinapok/névnapok/évfordulók előtt szóval megkérnélek titeket, hogy ne ismételjétek ami már le volt egyszer írva, ha nem muszáj ne írjatok szöveget, csak simán ajándék tippeket. Nagyon köszi, gondolom ez majd sok pasinak (vagy akár csajoknak is) segít az ajándék vevés előtt. Köszi

2012. júl. 11. 12:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Köröklakk, smink, plüssfigura, napló, szexhez játékok. Vannak ilyen szettek sampon tusfürdő testápoló dezodor egyben szépen becsomagolva. Parfüm, kézitükör (írhatsz rá valami személyeset), utalvány ruha/cipőboltba, virág, vidd el vacsorázni romantikus helyre, édesség, saját készítésű dolgoknak (sütik)nagyon tudunk örülni. L/17
2012. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. júl. 11. 12:53
 3/8 anonim válasza:
Ékszer, virág (egy szál rózsától cserepes orchideáig vagy bambuszig bármi), esetleg vmi finom ital, piperecucc, harisnya vagy egyéb szexi fehérnemű,(szakács)könyv,napló kis kulcsos lakattal, ha szeret főzni, egyéb könyv, valami gravírozott üveg vagy fémtárgy (toll, gyújtó, kulcstartó, pohár stb.), valami társasjáték, ha szoktatok olyat,meg bizonyos esetben, ha biztos lennék a dolgomban, talán valami kis háziállat is szóba jöhetne. (Ellenben a plüssel vigyáznék, én annak idején minden másnak örültem, de attól már a hideg rázott, h mégegy...) ja, és lány vagyok, remélem nem gond :)
2012. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Dehogy gond hogy lány vagy, legalább első kézből kapok infókat, hogy ti minek örülnétek/örültök :)

Köszi!

2012. júl. 12. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:

hát, ezt a barátnődhöz kell igazítani. én pl. könyvnek örülnék a legjobban, de ha ő mondjuk nem szeret olvasni, az már eleve kilőve. viszont amit NEM ajánlok, hogy megvegyél a tudta nélkül: parfüm, smink, ékszer, ruha. az első háromban megvan a saját stílusa, preferenciája, amit te nem biztos, hogy olyan jól tudsz/ismersz, és azzal nagyon mellé lehet nyúlni (főleg a parfümmel...), ruhát pedig mindig próbálni kell előtte, hogy kényelmes, jól áll-e, tetszik-e stb. (és ez a fehérneműre is vonatkozik!)

viszont, ha a barátnőd szeret vásárolgatni, akkor akár fel is ajánlhatod neki, hogy a kedvéért most az egyszer kibírsz vele egy bevásárlótúrát, és elkíséred ruhát nézni. aztán a végén választhat magának x cuccot, és az lesz az ajándéka :) de vehetsz neki szexes dolgokat is (, kérdés, hogy mennyire értékeli az ilyet), esetleg csinálhatsz neki programot: egész napos strand vagy vidámpark, vagy egyéb ilyen, amit ő szeret, esetleg áthívod magadhoz és csinálsz neki finom vacsit, megmasszírozod, stb. stb... ;) a többit leírták az előttem szólók is. 19L

2012. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, és a plüss/bögre/hűtőmágnes szentháromságot el is felejtheted. ezek a tipikus "nem tudtam mit kitalálni, ez is jó lesz"-ajándékok. (kivéve, ha a barátnőd kifejezetten mondta, hogy szeretne ilyesmit.)
2012. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pisiszexet szeretik karácsonyra. Ánuszmasszázst rokoni összejövetelek előtt. Szülinapra a legjobb: amikor fáradtan hazér lepd meg azzal hogy nem húztad le a wc-t és szétkenitek magatokon.
2012. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose volt nőm, és igazán ez nálam is nagy problémát jelentene, de azért már átgondoltam egyet s mást. Szerintem minimum parfüm, de inkább a plázás választ magának valamit dolog ami a legésszerűbb. Én nem szeretem a meglepetéseket, a nőmnek sem nagyon tolnék meglepetés ajándékokat, azok olyan pofáraesés szagúak. Ő választ, te fizetsz, ez így korrekt. Meglepetésnek meg ilyne virág kíséret mellé bőven elég. Ha nagoyn menőmanó vagy, akkor persze 7 es BMW dukál a nő shegge alá, vagy Rózsadombi kecó, az is nyerő ajándék, vagy egyhetes nyaralás a Föld másik végletébe. Az ilynek,hogy püss férgek, az kb. 16 éves lánykák szintjéig megy, onnattól el vagy ásva vele, akárcsak a hűtőmágneseddel, meg a köcsögös bögrével. Max a fejedre boríthatod. A nő meg megpattan egy olyan palival, aki képes lesz venni neki valami ékszert, vagy nagyobb cuccot, nem szeretik ezek a fukar emberkéket. Barátnőre bizony sajnos kőlteni kell, hogy érezzék mennyire fontosak számodra. Ezt már ne olvasd el ha nem akarod, nem tartozik közvetlenül ide: Menj inkább prostizni, az jobb menet.
2012. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!