Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy kezelnétek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek a helyemben, ha a pasitoknak/csajotoknak az egyik ismerőse mindig ezzel jönne? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel szeretjük egymást,lassan már két hónapja járunk és komolyan gondoljuk az egészet. Van egy elég bolond haverja... Mikor először találkoztam vele,akkor normális volt,kezet fogott velem és bemutatkozott.. Majd mikor már kb. harmadszorra futottunk vele össze véletlenül,akkor elkezdett olyanokat kérdezgetni tőlem,hogy szeretem e a barátomat, leszoptam e már a barátomat meg kertem e neki meg ilyenek. És ez azóta is tart.. Ma is összefutottunk vele,látta,hogy táska van nálam megkérdezte,hogy ott aludtam a barátomnál?Mondom igen..Erre mondja: ajaj. Lefeküdtetek? Ránéztem a barátomra,ő meg rám,hogy ennek most mi a baja.De a többi srác is összenézett egyet.. Erre beszólt nekem: Hogy most miért kell ehhez a barátomra ránézni,kislány vagyok én,hogy rá kell nézni majd megkérdezni tőle,hogy lefeküdtünk e? Mindenki nézett egy nagyot,én köpni nyelni nem tudtam...Majd a többieken láttam,hogy milyen arcot vágnak,kínunkban elkezdtek nevetni és ez látszott is rendesen.. Mondom neki: nem feküdtünk le. Persze miért is hagyta volna ki,erre visszaszólt,hogy akkor volt oboázás???

Hozzáteszem nem cigány,de elég bolond.. Ott mesélte röhögve előttünk,hogy tegnap csak úgy megvertek 6 srácot,meg egy csajt megtépett a haverja...

Nem tudom mit kezdjek vele,valami frappánsat szóljak be neki és talán abbahagyja. Vagy engedjem el a fülem mellet... Mesélte barátom,hogy mikor ott volt náluk,akkor a barátom anyjának olyanokat osztott,hogy szerelmem gyere ide meg ilyenek.... Ti mit tennétek a helyemben?


2012. febr. 26. 19:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

-keverem

*kivertem e

2012. febr. 26. 19:48
 2/11 anonim ***** válasza:
..na figyelj ez a fiú egy gátlástalan nagy pofájú marha,az ilyet a legjobb nem észre venni,mert csak provokálni akar..arra megy ki az egész,ha beszólsz neki akkor még nagyobb lesz a pofája,vedd öt levegönek mintha ott se lenne..azt az ilyenek nem szeretik
2012. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hog "mivan b*sznál, áll már a kis f*szod, sokat kur*ad már a tenyered és elöntötte a ge*i az agyad h íjeneket mondassz teeee???" "van aki csinálja van aki beszél róla" stbstb.
2012. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. vok. 2. nak igaza van, de nem az a megoldás h levegőnek nézed mer nemfogja abbahagyni, tudom, mert énis ilyen g*ci vagyok :)
2012. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
..én már ezt csináltam ..lekopott az állat
2012. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szép kis haverja van a barátodnak. Madarat tolláról... vigyázz a pasiddal is. Egy hónap ismeretség nem is igazi ismeretség.
2012. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as és ha neked azt mondják amit írtál ..akkor le tudod magad állítani..most ezt elhiggyem neked?
2012. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ez a haverja,akivel ritkán fut össze,de ez a srác mindenkit,ilyenekkel szívat...
2012. febr. 26. 21:51
 9/11 Truedavidov ***** válasza:
Én ha a barátod lennék már fölnyalattam volna vele a padlót az tuti.
2012. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
=. Nem hiszem, de legalább látnám hogy nem egy tejbetök, lehet még beszélgetnénk is egy jót. Kérdező. Egyébként ucsonak igaza van. pasid ott áll és meg se szólal????? és ha a gyerek feltenne az asztalra és megdugna akkor pasid mit csinálna? kezelné a kamerát???
2012. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!