Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változott hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott hirtelen ennyire meg?

Figyelt kérdés
Két hónapig jártam együtt egy lánnyal, kb egy hónapja ért véget a dolog eléggé érdekes módon. Körülbelül egy hónapja jártunk, amikor is jött a szeptember, én Budapestre mentem egyetemre őt pedig egy vidéki főiskolába vették fel. Látszólag minden rendben volt, beszéltünk róla h milyen nehéz lesz a távolság, meg minden, de egy hónapig még minden rendben ment, minden nap beszéltünk, péntekenként meg hazajártunk és nagyon jól elvoltunk együtt. Egy hónapja kb viszont úgy alakultak a dolgaim, h én nem tudtam hazamenni és két hétig nem láttuk egymást, de úgy tűnt minden rendben van még mindig. Ezután következő pénteken megint találkoztunk és tényleg látszott rajta h nagyon örül nekem, mondta is h hiányoztam neki meg ilyesmi, de kicsit furcsa volt néha, amire rá is kérdeztem nála, de csak annyit mondott h majd holnap megbeszéljük, úgyhogy nem is firtattam nagyon a dolgot. Másnap rámírt msn(!)- en, hogy neki ez így nem megy h csak ilyen ritkán látjuk egymást és h szakítsunk.De nem is igazán szakításról volt szó, inkább úgy volt vele h tartsunk egy kis szünetet aztán majd meglátjuk mi lesz. Én nagy nehezen bele is törődtem, nem is beszéltünk egy darabig, átgondoltam a dolgokat, aztán felhívtam volna, hogy beszéljük meg, mert egy két dolgot el akartam neki még mondani. Próbáltam többször, egyszer sem vette fel, smsemre nem válaszolt, msnről letiltott, sőt, azóta találkoztunk is véletlenül és kértem h hagy beszéljek vele két mondatot, de azt mondta mosolyogva h most nem és elment. Tényleg nem akartam tőle semmit, csak szerettem volna neki még elmondani pár dolgot, de ezt se hagyta és ez az amit nem értek. A kapcsolat során végig megvolt köztünk az a lángolás, láttam a szemében, abban ahogy beszéltünk egymással h ez sokkal több mint egy futó kaland és erre így fejezi be az egészet. Az a durva h még előző nap is láttam benne ezeket, aztán rámír egy ilyet és ennyire nem érdekli h mi van velem vagy nem is tudom miért lett hirtelen ilyen. Várom az ötleteket. 18f
2009. okt. 12. 01:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem beleírni, h az biztos h nem egy másik fiú van a dologban, van egy barátom aki oda jár ahova ő, még egy szakra is, meg esténként szórakozni is, de a csaj nem tud róla és ő mondta h még nem látta azóta más pasival, úgyhogy ez nekem eléggé biztos forrás.
2009. okt. 12. 01:09
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátod nincs mindig vele, ezért nem tudhatja, hogy van e másvalaki.

Arra nem gondoltál hogy pont a barátod az aki kerülgetni? Ebben az esetben biztos nem fogja magát megmondani.

Amikor én utoljára ilyen helyzetben voltam ott szakítás lett belőle és a lány nem ismerte el hogy egy másik fiú miatt.

Csak több mint egy évvel később derült ki hogy hazudott és egy másik srác miatt hagyott ott.

Én több mint 2 évig voltam azzal a lánnyal csak az utolsó pár hétben volt furcsa néha.

3 hónap az nem sok. Ennyi idő alatt nem is ismerheti meg a másikat az ember. Szerintem törődj bele hogy már nincs veled és lépj tovább.

2009. okt. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A haverja az csaj,hiszen beleírta akkor gondolom nem lett lezbi a volt barátnő,szerintem egyszerűen csak megijedt,vagy sok lett neki minden,de ez így gáz,így nem lehet szakítani senkivel,szemét dolog
2009. okt. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos h nincs más pasija, ezt majdnem biztosan tudom, tényleg, amúgy meg a beletörődéssel nincs bajom, már majdnem teljesen túltettem magam rajta, csak az zavar h tényleg egy szót nem hajlandó váltani velem, ez az ami nekem furcsa és zavar.
2009. okt. 12. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!