Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi változott meg ilyen hirtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott meg ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja mintha a barátom már nem szeretne kimondottan... 1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt, a kezdeti állapotok Édenbe illőek voltak, kb. fél évig, viszont mostanság nem nagyon tudom őt hova tenni. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy sok esetben szerepet játszik, színészkedik, csak azt nem tudom, miért. Amikor azt mondja, szeret, nem tudom elhinni neki, mert a hangjában és abban, ahogy előadja, nincs hitelesség, csak mintha állandóan túljátszaná magát. Rákérdeztem már erre, és mindig azt feleli, "próbálja mindig másképpen előadni, hogy ne legyen egysíkú a mondanivalója", meg "igyekszik mindig úgy kifejezni magát, hogy mutassa, amit érez". Erre én azt szoktam válaszolni, hogy az egyszerű, de tiszta érzelmeket mindig többre becsültem, mint a túldíszített érzelemnyilvánítást. Ő azt állítja, ez nála szívből jön, de régen ez egyáltalán nem volt rá jellemző, de akkor fenntartás nélkül el tudtam hinni neki, amit mondott. Mi lehet a gond? Lehet, hogy csak az én felfogásommal van baj?

21/L


2009. nov. 10. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezt erről az oldalról lehetetlen megállapítani, mert nem halljuk, ahogy mondja és nem is ismerünk titeket.

Mert ez arra is utalhat, hogy már nem szeret igazán, és arra is, hogy már egy másik síkon van a kapcsolatotok.

Az is lehet, hogy azt gondolja, az egyszerű "szeretlek" már túl elcsépelt, így megpróbálja jobban kifejezni az érzelmeit.

Akármi lehet.

2009. nov. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem csak megváltozott a kapcsolat, persze nem rossz irányba. egyszerűen minden kapcsolat eljut erre a pontra. én is hasonló helyzetben voltam, csak nálunk 2 év után jelentkezett ez. nekem is fura volt a párom, mindig kérdezgettem mi a baj, de azt mondta semmi. azóta beletörődtem, hogy már nem olyan minden, mint az elején (4 és fél éve vagyunk együtt.). szerintem ne kérdezd állandóan, hogy mi a gond, miért változott meg, mert annál jobban az agyára fogsz menni. próbáld meg, hogy amikor kettesben vagytok, főzzél vacsit, gyújts gyertyán, vegyél pezsgőt, és beszélgessetek az érzéseitekről, hogyan látjátok a kapcsolatotokat. abból sok minden kiderülhet. ha baj van, az is, de ha semmi, csak már "nyugalmi helyezbe' ért a kapcsolatotok, akkor tudni fogod, semmi baj nincsen, ugyanúgy szeret, mint eddig...

26/L

2009. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!