Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerhetem el egy nő bizalmát a párkapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Nem élek züllött életet, nem falom a nőket, teljesen normális vagyok és megértő azzal, akit fontosnak találok. Mégis van, akinek ezek a tulajdonságok nem elegek...
2012. júl. 11. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
fizess neki úgyis pénzéhes az összes...
2012. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komoly kommenteket kérnék...
2012. júl. 11. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
hallgasd meg a problémáit, segíts neki, ahogy tudsz, állj ki mellette, ha olyan helyzet adódna. bízz benne, így el fogod nyerni az ő bizalmát is. ha látja, hogy nem érdekelnek téged más nők, nyugodtabb és magabiztosabb lesz melletted.
2012. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem egy párkapcsolat elején kell, hanem jóval előtte, ismerkedési fázisban. Aztán, ha kialakult a bizalom, utána következhet a többi is, de addig nem.


Szerintem csak légy önmagad, és aki értékel, az úgyis látni fogja, hogy megbízható vagy. Aki meg nem, annak a csillagokat is lehozhatod, nem fogsz többre menni.

2012. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antik Város válasza:

Szerintem ha barátként viselkedsz vele, meghallgatod a bajait, megértő leszel vele, akkor ezen a szinten is maradsz a kapcsolatban. Maradsz a pszichiátere, a lelki szemetesládája és a barátja. A pasija viszont soha!

Férfiként viselkedj vele és úgy fog kezelni. És csatlakozom az előttem szólóhoz: add önmagad, mert ha hosszú távon keresel kapcsolatot, akkor évtizedekig úgysem tudod magad fényezni.

Erről jobbnál jobb és rossznál rosszabb tanulmányok születtek - akár itt is szétnézhetsz: [link] de a megoldás sokkal egyszerűbb, mintsem túlképezzük magunkat a témában :)

2012. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De, ha nem hallgatom meg a bajait, nem vagyok megértő, akkor bunkónak fog találni. Mi az, hogy viselkedjek vele férfiként? Ezt a része nem tiszta.
2012. júl. 11. 18:57
 7/7 Antik Város válasza:

A nő többnyire azt szereti, ha határozott férfival beszél. Szereti, ha a partnere kezdeményez, javasol. Szereti, ha előzékeny vagy. Szereti, ha néha finoman (nem vulgárisan és bunkó módon!) megvillantod a szexualitásodat! Szerinted egymás között miről beszélgetnek? Elszégyellnéd magad, biztos lehetsz benne! Jobban kívánja a szexet, mint Te, vagy mint gondolnád! De szereti, ha intelligensen kopogsz az ajtaján! Szereti,ha szellemes vagy, és ha az okos hülyéskedik (de nem a hülye okoskodik!). Néhány apró tulajdonság a férfiasságról.

És hogy mit nem szeret? Mire nem fog ráharapni? A tutyimutyiságra, a savanyúságra, az irányíthatóságra, a prüdériára. A meghallgatás, a baráti gesztusok, a megértés részei egy kapcsolatnak, de ha ez lesz az első, amivel találkozik a nő, akkor ezen a szinten is maradsz. Egyszerűen beskatulyázod magad ebbe a szerepbe. Nyiss úgy, hogy Te vagy a pasi, veled jó beszélgetni, tudsz szellemes, vicces lenni, nem szégyelled megérinteni őt, és ha már a karjaidban van, akkor öntse ki a lelkét. Akkor már a pasijának fogja megtenni, nem pedig a lelki szemetesládájának. Így nem fogod azt az undorító mondatot hallani: "Maradjunk inkább barátok".

2012. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!