Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés

Ma felmentem a fb-jére a barátomnak,(kértem többször, h törölje le magát, szerintem semmi jó nem származik abból, ha vkinek fb-je van)de eleinte nem állt szándékomban, csak úgy felejtette a gépet.(Tudom, szemétség, h megnéztem, de már nem tudok mit csinálni:S)


Tehát többször írt a barátainak csajokról, hogy így úgy megba*znám stb., meg kiderült a levelekből, hogy sokszor lekoptatott, én meg azt hittem fáradt a munka miatt, mert azt mondta alszik. Kiderült, hogy barátaival berúgott, és kiemelte, hogy még véletlenül se szóljanak nekem.


Erről szól egy felnőtt párkapcsolat? Én azt hittem a bizalom az alap, normális, hogy ilyeneket írt, és többször átvágott/lekoptatott?

Én teljesen más hitben éltem, nem hittem volna ezt, hogy ő ilyen. Én úgy gondoltam, hha vkinek barátnője/barátja van az nem így viselkedik, mivel ha csajozni/pasizni akarna szingli lenne. Nagyon megbántott, én csalódtam.

Mit gondoltok? Ti tudnátok folytatni, és bízni benne? Vagy felfújom? Válaszokat előre is köszönöm

22/L (2 éve vagyunk együtt)


2012. júl. 11. 18:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp szakits.

Vagy talan jobb lesz, ha pl. ket ev mulva meg meg is csal es te addig a fiatalsagod elpazarlod mellette????

2012. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ki mondta h minden apróságért szakítani kell? :D Neked fogalmad sincs, hogy miket lenyeltem én, bár én sem vagyok szent.Mindig is azt mondtam, h megoldjuk. De azért nem szoktam nyomozgatni, elnézést, tudom hiba volt megnézni, de azért nem vagyok detektív és nem akarok minden részletet tudni a napirendjéről. Ha neked ez belefér akkor oké, én rádbízom. Nem mondtam h én full érett vagyok, csak hát kétségeim lettek. De felőlem bulizni is eljárhat, bárhová, én sose csináltam ebből ügyet. Itt arról volt szó, hogy nem őszinte, ha bevallotta volna, akkor oké megbeszéljük.Azért kértem, h törölje le magát, mert én is megtettem mikor Ő kérte. Te vagy itt a szellemileg visszamaradott drágám.
2012. júl. 11. 19:32
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Te is törölted magad, amikor ő kérte? Ha jól értelmezem, neked nincsenek barátaid...
2012. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is hülyeségnek tartom az iwiw-et, facebookot. Azért regisztrálva vagyunk mind a ketten a párommal, de nem nagyon szoktuk használni.

És igen, én is megnéztem egyszer, hogy ő kiknek, és mit írt nagy néha. Rá is akadtam, hogy az exbarátnőjével levelezgetett, de nem volt benne semmi olyan, ami miatt nekem haragudnom kellett volna. De ha ilyeneket írogatna rólam, akkor szakítanék.

Mert itt nem arról van szó, amit egyesek írnak, hogy ne legyenek barátai, meg ne legyen magánélete. Lehet. De akkor mondja meg neked, hogy bocs, ma este a haverokkal megyek. Az ember megérti. Azt viszont kevésbé ha valaki hazudozik, meg a haveroknak kibeszél a hátad mögött.

Én nem szakítanék mindenféle apróságért, de szerintem ez nem apróság. Elég jól megmutatja, hogy szerinte hol a helyed az életében. És ez a hely nekem nem tetszene.

2012. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Amikor elment a párom fürdeni hát bevallom belelestem a levelezéseibe. Voltak köztük lányok. Minddel tudatta, hogy barátnője van :) Cseverésztek, ugyan nem tetszik, amikor kedves szavakkal illet egy másik lányt (pl. kedves, kézcsók, szépség). Elmondtam a páromnak, hogy ige, meglestem :D Ő csak röhögött. Megbízunk egymásban :) Régen rossz, ha a gyanú felvetődik.
2012. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb ha szakítasz vele!! Velem tök ugyanez volt, csak engem ő dobott pár hónapra rá, kiderült h nem is nagyon szeretett, de persze máig tagadja és hülyének néz. Hidd el nem lenne jó ezután a kapcsolat,nem tudnál benne megbízni.Meg amúgyis az ilyen "pasi" GYEREK nem ér semennyit se..

fel a fejjel :) én is nagyon csalódtam,sajnos ennek már fél éve és még nem tudtam túl lenni ezen de az idő kicsit segitett.

2012. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15, minden nőben felvetődik a ganyu már a legelső poerctől, kortól függetlenül. Benned is, ezért nézted meg. Szóval te sem vagy jobb, mint az átlag.
2012. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Azóta nem beszéltünk...írtam, hívtam, hogy tisztázzuk. Válasz nincs. Az egyik válaszra már nem tudom hanyadik volt, aki említette h ezek szerint nincsenek barátaim. DE VANNAK. Csak régen sem, és most sincs szükség rá, hogy fb-on beszéljünk,mert kerítünk rá alkalmat máshogy. Tudod míg nem volt fb, addig is találkoztunk ÉLŐBEN. Te meg ezek szerint fb függő vagy.
2012. júl. 12. 12:06
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, rájöttem , milyen helyen voltam én az életében. Nekem sem tetszik ez a hely. :(
2012. júl. 12. 12:09
 20/21 anonim ***** válasza:
Nehezen, de szakítanék... bár jó kérdés, lehet, hogy kicsit még szenvednék mellette, de előbb utóbb úgyis ez lenne a vége, mivel hazudott neked. Itt most nem is az a legnagyobb gáz, hogy más lányokról mit ír (jól van, az is nagyon fájó dolog), de az, hogy hazudik, az nagyobb probléma a jövőre nézve. Még nem elég érett egy kapcsolathoz ez a srác.
2012. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!