Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnék egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék egy normális lányt? 20/F

Figyelt kérdés

Ami nekem normális:

- Nem cigizik

- Nem iszik

- Nem festi a haját

- Érzelmes

- Nem szűklátókörű


Mielőtt megkérdezed:

- Nem, nem fogok egy dohányosnak nyalizni, hogy szokjon le. Apám a mai napig láncdohányos, pedig 10 éve könyörög neki a mostani felesége.

- Nem iszok egy kortyot se, de ezen a téren kicsit engedékenyebb leszek talán. De a lerészegedés tabu.

- Ne csúfítsa el azt, amit a természet adott neki, mert az nem divatos! Úgy rühellem az ilyet.

- Nagyon sok mai lányon az ellenkezőjét veszem észre.

- Nekem egyszer volt egy csak altert hallgató lányismerősöm, nem kicsit volt idegesítő az elvakultsága, Twilight fanokról ne is beszéljünk...


Sajnos az iskolámba kevés lány jár (informatikai suli :S), azok se nagyon tetszenek, meg cigiznek. De nem feltétlenül szeretnék egyetemistát (bölcsészek nagyrésze kizárva).

Amúgy Pestre járok tanulni, az eredeti lakhelyem Nógrád megye, de az eléggé reménytelen eset.


2011. febr. 16. 22:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
apácazárda
2011. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, amilyet leirtál,csak külföldi vagyok :)
2011. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon érdekes. Micsoda elvárásaid vannak, megnéznélek, te biztos tökéletes vagy. Úgy nehéz lesz barátnőd találnod, ha a hibákra koncentrálsz. Nem azért, de nekem vagy tetszik valaki vagy nem, és nem attól függ, hogy festi-e a haját, dohányzik-e vagy van-e fülbevalója. 21/L
2011. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Milyen igaza van az utolsó válaszolónak :D Ezek máár a tökéletesnél is jobb elvárások öcsém,sztem neked nem csaj kell,hanem guminő :D
2011. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Hahahaha, nem tudom mit mond erre a kérdező, de nálam se lenne esélyed, bocsi:( 1. a cigi nem csak káros, de bűdős:S 2. nekem érzelem kell. A többi nem baj.
2011. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

"Hogy találhatnék egy normális lányt? 20/F"


Bocs, nekem az általad leírt lány a "nemnormális" kategória már. Megszabod a stílusát, azt, hogy mit szeret, mit és mennyit igyon. Nem adja.

2011. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 PT-Daniel ***** válasza:
69%

Ne haragudj, de erröl egy jo baratom idezete jut eszembe:


"Valogatos f*sznak kutyaban a helye!"

2011. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
65%
A csadort meg házon belül is hordani kell? :D
2011. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nah de külsőben meg lehet válogatni mi?? Nagy észlények vagytok....
2011. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Már nemazéééért....,de a a lányoknak is van elég kemény elvárásuk...
2011. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!