Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék normális lányokat?

Figyelt kérdés

Pesti srác vagyok. Mostanában sokat járok el bulizni, de a csajok többsége már rögtön felhív magához az első randin :/


Már senkit sem érdekelnek az ilyen dolgok, mint a romantika, vagy ehhez hasonlók?


Az ilyen lányok hol fordulnak meg inkább?


20/f



2012. júl. 8. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos sehol
2012. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AvernusTriad ***** válasza:
2012. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát az ilyen lányokkal nem partyn fogsz megismerkedni, én is szoktam járni mondjuk, de eszemben sincs felhívni senkit magamhoz utánna... csak ügyesen, tartsd nyitva a szemed:)

20/L

2012. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd ki ezeket sem. Amíg nem akad senki normálisabb a horogra, addig használd ki ezeket a lehetőségeket is, és ne legyél letörve.
2012. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hova jársz? én nem pesti vagyok, de szoktam járni én is, ahol ismerkedek, de az összes lány komloy kapcsolatot akar. Ribik engem nem vesznek körül. V lehet rosszul csinálom. Neked mi a trükköd?:D
2012. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a gyarokirkérdések.hu-n
2012. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem buliban. :) Engem érdekelnek az ilyen dolgok is. :)
2012. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"a csajok többsége már rögtön felhív magához az első randin" azt hallottad hogy így van, te is leírtad, hogy ne tűnjél teljeesen lúzernak, attól még ez nem igaz. a csajok nagy többsége normális kapcsolatot akar.
2012. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!