Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy párom 5 éve együtt élünk 4 éve. A kapcsolatunk elején nagyon törődő odafigyelő ember volt és éreztem hogy szeret és hogy szüksége van rám. Ahogy telt az idő egyre jobban kezdett ellaposodni a kapcsolatunk és megpróbáltam mindent hogy jó legyen. De eljutottam arra a szintre hogy nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban és ennek hangot is adtam. Már számtalanszor leültünk beszélni erről én beszéltem ő meg hallgatott ( csak annyit mond hogy nem tudom )

A párom rengeteget dolgozik ezért sokszor egyedül vagyok vannak ottalvós melók is. Ha pl hétvégén itthon van akkor is elmegy maszekolni. Velem nem foglalkozik egyáltalán. Meg szeret elmenni hétköznap is a haverjához sörözni vagy kocsmázni. Persze én meg otthon ülök akkor is .

Már nem érzem azt sem hogy szeret meg azt sem hogy fontos vagyok számára.

Elmondtam neki hogy változtatni kell ezen mert rámehet a kapcsolatunk de nem hajlandó semmit tenni mindig csak mondja hogy máshogy lesz.

Nem tudom mit csináljak , harcoljak még érte de ugy érzem hogy nincs remény arra hogy mi valaha is rendes életet éljünk mert nem tudja megadni amire szükségem lenne.

Ha rágondolok hogy szakítok vele beparázok hogy mi lesz velem valamiért nagyon ragaszkodom hozzá, pedig szinte semmi közös dolgunk nincs nem megyünk együtt sehova nem csinálunk semmit együtt, éljük a kis életünket mind ketten és ennyi, már sokszor beszélgetni sem tudunk ha itthon vagyunk ülünk és nézzük a tv-t.

Jaj elég hosszúra sikeredett:)

25/L


2012. júl. 11. 20:54
 1/3 AvernusTriad ***** válasza:
Azt hiszem elértétek azt az állapotot, ahol egy ember erőfeszítései nem elegendőek és elkerülhetetlen az elválás.
2012. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kinőtted a kapcsolatot, tovább kell lépni, ez van.

Nekem is 1 hónapja lett vége egy 6 évesnek (29/F)

Ha nem hat a szép szó, lépj le egy időre. Ha utánad megy, akkor mér érdekled, ha nem, akkor ...

2012. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok! már én is gondoltam hogy egy kisidőre elmegyek de az a baj hogy csak tesómékhoz tudnék menni de nem akarom az ő életüket sem felborítani.

Mindig csak mondja hogy tudod hogy szeretlek meg neki ez a kapcsolat igy jó. Ő szerinte minden rendben, ezért nem is tesz semmit:(

2012. júl. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!