Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasodjunk össze, h együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodjunk össze, h együtt lakhassunk?

Figyelt kérdés
Én 20L, párom 21F, 10 hónapja vagyunk együtt. Párom vidéki (mondjuk Pestre jár suliba), így csak hétköznaponként kb. 2-szer talizunk, a hétvégéket meg náluk töltjük. Szeretnénk többet együtt lenni, de egyelőre pénzünk sincs az összeköltözéshez, a szüleink meg nem is támogatják ezt (nem anyagilag!) házasság nélkül. Nem azt akarják, h házasodjunk össze, hanem azt, h még ne költözzünk össze. Mit tegyünk? Ne írjátok, h sz*rjuk le a szülők véleményét!!
2009. júl. 12. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyetek fel hitelt:D
2009. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs állandó munkánk, nem adnának hitelt.
2009. júl. 12. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Várnék egy keveset még a helyetekben... Előbb ki kellene alakítani, hogy mindkettőtöknek legyen normális keresete (végzettsége), s így meg tudjátok teremteni az együttélés feltételeit. Ha ez nincs meg az anyagi nehézségek miatt tönkre mehet a kapcsolatotok és elhidegülhettek egymástól.. 28/F
2009. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, h igazad van, mert ezt már sokan mondták nekünk. Csak tudod, ilyenkor az ember a legritkább esetben hallgat az eszére :S
2009. júl. 12. 12:45
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ha nem akartok ne házasodjatok össze semmiképp. (Egyébként az én szüleim is így gondolkoznak erről a dologról. Nagyon idegesítő, úgyhogy megértem a helyzeted ) Esetleg azt tudnátok csinálni, hogy te költözöl a párodékhoz, vagy fordítva, ha külön nem is. Egy idő után a szülők úgyis felengednek szerintem, ha látják rajtatok, hogy komolyan gondoljátok az összeköltözést. De szerintem amíg anyagilag más segítségére nem számíthattok addig sajnos nem tudtok semmit csinálni. Vagy abban nem lennének benne a szüleitek, hogy többen összeköltözzetek? Mondjuk barátokkal? és az más kicsit másnak fogható fel...:) Így többet lehetnétek együtt.puszi Anikó

2009. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Nem arról van szó, h egyáltalán nem házasodnánk, csak mondjuk nem 20 évesen és 10 hónap után. Csak hát ahogy magamat ismerem, elég forrófejű vagyok, és a páromért még ebbe is belemennék, csak nem akarom később megbánni. Barátokkal nem tudunk lakni, nincsenek nagyon közös barátaink :( Most próbálunk egyik-másik szülőnél lakni felváltva, csak nem tudom, meddig fog ez így menni. Mert ugye most, hogy nyár van és nincs suli, könnyebb egy kicsit.
2009. júl. 12. 12:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Reméljük, lazul a szülői szigor :) és nálatok is :)
2009. júl. 12. 12:53
 8/8 anonim válasza:
Szívesen sok sikert még egyszer
2009. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!