Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott nálatok az összeköltözés után? Mármint főleg azoknál akik már ismerik a másik rigolyáit stb mert már éltek "együtt" mondjuk szülőknél egy kis ideje.

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a háztartási teendőkkel hirtelen egyedül maradtam, így rövid időre házsártosabb lettem. Amíg otthon laktunk ugye anyuval ketten oldottuk meg a problémát. Páromat, már a költözés előtt próbáltam hozzászoktatni a dolgokhoz, de élesben másként jött ki a lépés. Idővel ő is megértette, hogy némi segítségre szükségem van, így némileg normalizálódtak a dolgok. Bár a mai napig vannak időszakok, amikor elnézőbb vagyok, amikor ő segítőkészebb és van amikor kiborulok.


A kaja terén már nehezebb volt zöldágra vergődni. Ő gyakorlatilag semmit nem eszik meg, amit én szeretek. Én ugyan megeszem azokat, amiket ő főzet, de unalmas számomra egy héten 2× rántott húst enni. Mivel csak kivételes esetben főznek neki a szülei, és ha rosszabb napom van, nálam is betelik a válogatósság pohara, így ilyenkor a kaja rendelés mellett dönt. Egyik nagy célom, hogy sikerüljön ezt a helyzetet normalizálni, bár reménytelennek látom. Még nem adtam fel.

2012. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Együtt nem éltünk előtte,bár félig nálam lakott (hétköznap 2x nálam aludt,plussz péntektől hétfő reggelig is nálam volt).

Semmi nem változott igazán,összeköltözés előtt is kiderült,hogy rendszeretőbb nálam,kérés nélkül kiveszi bőven a részét a házimunkából (én gyakorltilag csak főzök,mosást beinditok,minden mást megcsinál)

2012. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is vannak ám olyanok,amit 1,5 év együtt lakás után sem tudunk még elfogadni.De csiszolódunk :):)Úgy hallottam ezek a kis összeveszések nem ártanak,ha két 2 ember összeszokik.Nálunk is vannak viták,pl párom ledobja a zoknit,...de többször rászólok,míg meg nem szokja,így már nem olyan sűrűn fordul elő.Vagy én pl feszült vagyok,mert a kisfiunk is eleven.Párom próbálja elfogadni, én meg próbálok visszafogni magamon.Mármint a feszültségen :)
2012. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi elég hamar összeköltöztünk, először egy kicsit lelakottabb lakásban éltünk, ott nem zavart, ha egy kis koszt csinált, mondván, h mindegy.

de amikor beköltöztünk a frissen, fullosan felújított közös lakásunkba, akkor volt pár veszekedés az odanemfigyelés, és a koszolás miatt. :)

egyik reggel úszott a fürdőszoba, nagyon bepöccentem, és kb elzavartam otthonról. :)


már 3 éve itt élünk, sikerült összecsiszolódni, megértette, h miért fontos vigyázni a dolgokra.

persze amikor én tettem rossz helyre a mindenféle kütyüit, akkor én voltam a köcsög :)


ma már nem ez a fő téma, viszont nagyobb horderejű dolgokon nem is balhézunk, inkább apró kis hülyeségek miatt vannak összezördülések, de egyik sem "válóok" :D


ha az első 2 évet kibírjátok, és megmutatkozik, h alapvetően összeilletek, akkor a kisebb súrlódásokat el lehet intézni. (hova tedd a koszos zoknit, hogy nyomd a fogkrémet, mosogass el néha) viszont ha elemi dolgokban (pl. pénz költése, spórolás, rendszeretet) különböztök, akkor jobb nem nyúzni egymást, mert később még rosszabb lesz.

2012. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálunk nem összeköltözésnél jöttek a problémák, hanem amikor megszületett a baba. Fáradtabb voltam, nem volt kedvem minden szaros reggel azzal kezdeni, hogy pakoljak és főzzek, miközben a gyerekkel is foglalkoznom kell. Esténként sokszor fel kellett kelnem a babához és mivel normálisan nem bírtam kipihenni magam ezért ingerül voltam. Most 10 hónapos a baba kicsivel már javulgat a helyzet.



Az összeöltözésnek örültem nagyon, mert fontosnak éreztem magam az életében, örültem, hogy főzhetek rá, bepakolhatom másnapra a kajáját kikészíthetem a cuccát, meg ilyenek. Előttem egyik barátnője se foglalkozott vele így legalábbis azt állítja.

2012. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!