Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódóm ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódóm ennyire a rocker srácokhoz?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez a kérdés már százszor át rágott téma ,de még mindig nem tudok vele mit kezdeni.Egyszerűen miért van az hogy ennyire vonzódom a rockerekhez,lehet rövid vagy hosszú hajú ,de nagyon megfognak az ilyen srácok..Nem csak rocker barátaim voltak...de azok jönnek be leginkább,lehet attól mert hasonló stilusuak mint én ?
2012. júl. 12. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet!
2012. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

igen azért is. meg azért is mert az átlaghoz viszonyítva pörgösebb az életünk. plusz azért is mert jó ízléses van. én is 100x inkább összejönnék egy rocker, goth, emos csajjal mint vmi rózsaszín cicababával...


F/22

2012. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
2-es-hez nem lehet semmit hozzáfűzni igaza van
2012. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ,egyszer talán találok egy hasonló stilusut mint én :)
2012. júl. 12. 10:22
 5/7 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Sokat járj koncertekre Pl. Szept 14-én Kalapács jubileumi koncerten biztos leszünk egy páran
2012. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tankcsapdára megyek 29-én :)
2012. júl. 12. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért vonzódsz hozzájuk, mert hasonló az érdeklődési kör, tehát feltételezhető, hogy jól kijönnél egy ilyen sráccal.

Én is metalt hallgatok 15 éves korom óta, és én is ilyen fiúkhoz vonzódom, mert nekem fontos, hogy hasonló legyen az ízlésünk, és tudjunk együtt elmenni szórakozni. Emellett pedig bejön a hosszú haj :D

Meg úgy általában ha valaki tartozik egy szubkultúrához, akkor az abba tartozó ellenkező nemű embereken akad meg a szeme először, az ízlés hasonlósága miatt.

22/L

2012. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!