Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz csók. Nagyon rossz. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz csók. Nagyon rossz. Mi legyen a fiúval?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt lett vége egy borzalmas kapcsolatnak.Nem szerettem volna most fiút,de volt egy,aki már hónapok óta udvarolt nekem,interneten.Tegnap találkoztunk,nem lacafacázott,egy-két óra múlva megkérdezte tőlem,hogy leszek-e a barátnője, és amikor próbáltam időt kérni,lekapott.

Ilyen borzalmas,nyálas és szar csókom az életemben nem volt még...Még most is a hányinger kerülget tőle,ha visszagondolok rá,tiszta gáz.

Belsőleg minden megvan benne.A külső sosem érdekelt,nincs ideálom,meg olyan igazán helyes barátom sem volt még,mert nem igazán van erre szükségem.

De ez a csók dolog mégis zavart...utána többször próbálkozott még,a következőnél a méteres nyelvét ledugta a gyomromba hirtelen,váááá...mi legyen vele? Kértem még 1 nap gondolkodási időt,de engem ez az egy pici dolog annyira de annyira taszít...


2009. júl. 12. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintrem csak megerősitésre vársz, szóval, próba cseresznye,, adj neki "próbaidőt", aztán még mindig visszakozhatsz, ha úgy látod jónak. A csókról meg mondd el neki, hogy rossz volt, alkalmazkodjon, ha lehetséges.
2009. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
gondolod, nem tudná megtanulni, ha elmagyarázod neki, hogy csinélja?
2009. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Csak egy szó: NE!


Ha ennyire nincs összhang, akkor ne. Ezen kívül ez az egész bűzlik, az egész nem így működik, hogy akkor "leszel a barátnőm" és akkor a lány igent mond és akkor járunk.


Én a helyedben udvariasan, de dobnám.


F/32

2009. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is próbaidőre gondoltam.


Mivel még nem ismerjük egymást annyira,egyszerűen még félek megmondani neki,hogy figyelj már légyszíves,ez így nem valami finom...maximum majd megpróbálom vezetni őt,hátha lehetséges,de úgy vettem észre,hogy inkább ő irányít.


Igen,nagyon elkapkodott lett ez így meg minden...de még bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban.De csak a belsője miatt,mert annyira kedves,figyelmes és intelligens egyszerre.

2009. júl. 12. 14:51
 5/16 anonim ***** válasza:

Szóval, ha egy fiú, akivel lényegében először találkozol, megcsóloé téged, "csak úgy", akkor az ok?

Komoly a kérdés, mert én is gondolkodtam már ilyenen, de nem mertem valahogy megtenni, pedig komoly, intelligens fiú vagyok én is.

2009. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Akkor inkább hagyom a dolgot,majd valahogy megbeszélem vele is...

2009. júl. 12. 15:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Pl. mikor valami olyasmit csinál, ami neked nem esik jól, akkor finoman told el magadtól, és mondd neki, hogy: Inkább így... Aztán mutasd meg neki, hogy szereted. De szerintem ne vegyétek még túl komolyra a dolgot. Találkozgassatok, de hogy egy vonzalom kialakuljon, ahhoz nem elég egy nap... Bár ti már hónapok óta ismeritek egymást neten, tehát már valószínűleg kialakult benned egy kép róla.. Nos, egy-két találkozó szerintem eldönti, érdemes-e tovább foglalkozni a sráccal. Bár szerintem ehhez a "minden stimmel" nem elég. Kell még valami plusz, valami, amit megmozdít a lelkedben-testedben... mert ha az nincs meg, és max. barátilag érzel iránta, akkor gondolt át, hogy kell-e neked a folytatás...?
2009. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom.De hallgasd az én sztorimat: tavaly voltam egy nagy rendezvényen,nem voltam már szomjas,a vége felé járt a buli,mikor észrevettem hogy egy idősebb,jóképű férfi figyel a pulton könyökölve.Tipikus szívtipró volt.Beszélgettünk,jól elvoltam vele,bár a felére nem emlékszek amiket mondott,a lényeg hogy derült égből villámcsapás,lekapott.De olyan mocskosul pofátlanul amit ég nem látott.Gyors volt,erőszakos,ledugta a torkomon a nyelvét.Ellöktem magamtól,megtöröltem a számat és továbbálltam.Hazafele végig szidtam a bnőmnek a csávót,hogy tud valaki ilyen szarul smárolni.Mégis érdekelt a pasi. Legközelebb tök véletlenül találkoztunk egy buliban pesten,nem hittünk a szemünknek.Nos akkor ismét smároltunk,de akkor már én is akartam.Aztán ráébredtem hogy nem is csókol olyan rosszul,egyszerűen csak nem voltunk egymásra hangolódva.Szóval szerintem igenis kapjon a csávó próbaidőt ;) De ha ennyire kiábrándított akkor felejtőőős...
2009. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
ez gáz! csókolni egy ovodás is tud :D
2009. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbaidőt megérdemel, én csak azt mondtam, hogy hivd ferl a figyelmét aarra, hogy tudjon várni.
2009. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!