Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz csók. Nagyon rossz. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz csók. Nagyon rossz. Mi legyen a fiúval?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt lett vége egy borzalmas kapcsolatnak.Nem szerettem volna most fiút,de volt egy,aki már hónapok óta udvarolt nekem,interneten.Tegnap találkoztunk,nem lacafacázott,egy-két óra múlva megkérdezte tőlem,hogy leszek-e a barátnője, és amikor próbáltam időt kérni,lekapott.

Ilyen borzalmas,nyálas és szar csókom az életemben nem volt még...Még most is a hányinger kerülget tőle,ha visszagondolok rá,tiszta gáz.

Belsőleg minden megvan benne.A külső sosem érdekelt,nincs ideálom,meg olyan igazán helyes barátom sem volt még,mert nem igazán van erre szükségem.

De ez a csók dolog mégis zavart...utána többször próbálkozott még,a következőnél a méteres nyelvét ledugta a gyomromba hirtelen,váááá...mi legyen vele? Kértem még 1 nap gondolkodási időt,de engem ez az egy pici dolog annyira de annyira taszít...


2009. júl. 12. 14:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is az első barátom ilyen volt. És megmondtam neki h Szarul csókolsz.. Próbáld már meg nem ledugni a nyelvedet a torkomba..:D MAi napig ha találkozunk mindig mondja h fejleszti a technikáját:D
2009. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mikor én barátnőmmel először csókolóztam, éreztem, hogy szarul csókoltam, de nagyon:) Ő irányított, én csak hagytam, hogy azt csináljon, amit akar. Nem tudom jobban leírni, de "elnyom" csókolozás közben, de ez nekem tetszett:) Aztán persze megbeszéltük, hogy nem direkt csókolok szarul, hanem csak tetszik, hogy ő ilyen nyomulósan csinálja:)


Lényeg: azóta még mindig együtt vagyunk:)

2009. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Az lemaradt, hogy azért is hagyom, hogy ő domináljon csók közben, mert amint átdugom a nyelvem, mindig megharapja, ami nekem fáj, de ő meg élvezi:p

2009. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is borzalmas volt az első. VAgyis ő élvezte,de nekem vááááá... túl nyálas volt,és a nyelvjátéka...húúúha... XD De belejöttünk! :-) Érdemes volt kivárni,mert most már egyszerűen csodálatos!

Lassan egy éve együtt vagyunk:)

Szerintem össze lehet hangolódni,nem kell hogy elsőre tökéletes legyen. HAgyj neki időt!

2009. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hú,köszönöm ezt a sok bíztató választ.:) Csak megijedtem,mert nem kezdő a srác, nem is én lennék az első barátnője,nekem se ő lenne az első,tehát lehetett volna valamivel finomabb is,nem ilyen elkergető...na mindegy,majd akkor meglátom,mit tudok/unk tenni.;)

Köszi mégegyszer mindenkinek!:)

2009. júl. 13. 10:21
 16/16 anonim válasza:
igen ien volt velem is...blőőh..:@ hát nemtudom h jó ötlet-e próbáld vele megbeszélni ha szeretnéd...ha nem ak hagy a francba...
2010. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!