Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem meddig tart, és miért múlik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 15:32
 1/6 ASOT ***** válasza:
A szerelem bármeddig tarthat, 1 óráig vagy évekig, és nem vész el csak átalakul!
2012. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A szerelem biokémiai folyamat, elvileg 3 évig tart, azt nem tudom mitől múlik el. De legjobb esetben átalakul erős szeretetté.
2012. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért azt megcáfolnám,hogy a szerelem átalakul erős szeretetté. Nem minden esetben van ez így. Átalakulhat gyűlöletté is.
2012. júl. 12. 16:29
 4/6 ASOT ***** válasza:
akkor viszont az nem volt valami nagy szerelem....akkor az nem alakul semmivé, ha gyülölet is lehet...
2012. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sokáig tarthat, de örökké nem. Évekig. ami csak pár óráig vagy napig tart az nem szerelem.

"mert a szerelemnem múlnia kell!"

2012. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azért írtam, hogy legjobb esetben átalakul erős szeretetté, mert sajnos tényleg nem mindig van így. Azzal én se értek egyet, hogy szerelemnek nevezzük azt az érzést, ami csak pár hétig, vagy hónapig tart. A szerelem "kicsit" tovább tartó érzés.
2012. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!