Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik illetve ismertek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik illetve ismertek-e olyan lányokat, akik a kis aranyos önbizalom hiányos, határozatlan pasikat szeretik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én egyet sem ismerek:D


a legtöbben a magas határozott pasikat szeretik

2012. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen nem létezik. vagy ha igen, akkor az lezBIKA. (olyan leszbikus lány, aki kan szerepet játszik).
2012. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szóval a töketlen anyámasszony katonáit? Erre szerintem nem buknak a csajok.
2012. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Létezik!!! de valóban kevés én elég határozott pasi vagyok úgy érzem és nagyon bejön egy nő nagyon jól néz ki, de ő pl mindig vagy ilyen pasikkal jött össze és ezért velem szóba sem állt sose , mondjuk nagyon domináns típus és rendőrnő és szeret irányítani és tudja hogy ilyen pasikra van szüksége :)
2012. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyet sem ismerek, pedig van pár női ismerősöm...Mondjuk ők nem pedofilok, talán ezért.
2012. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen kis aranyos, önbizalomhiányos, határozatlan pasi vagyok és külsőre mint egy kisfiú úgy nézek ki. A 12-14 éves kislányokon kívül senkinek sem kellek. Pontosabban a nagyon csúnya lányoknak igen.
2012. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van azért ilyen nő :)

Én katonaságnál vagyok őrnagy és sose tudtam kijönni a határozott pasikkal, mert nem lehet irányítani őket ugyanis én is határozott nő vagyok, ezért mindig ilyen fiút kerestem, mert tudom hogy vele lehetek boldog, mert én mondom meg a dolgokat, mert így szeretem.

Nyugi van azért sok hasonló nő mint én ne ad fel a reményt megtalálod párod

2012. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ja a domináknak jön be csak xD

Ismerek egy ilyen lányt, ő egy nem vmi szép drogos punk :D

Neki ilyen irányítható pali kell

f18

2012. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a kicsit a magasságodra értetted, akkor nincs ilyen lány.
2012. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!