Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lehet a swinger klub egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 18:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, milyen a kapcsolatotok. Voltam már a párommal, előre tisztáztuk a szabályokat, így nem volt gond, és semmi nem változott. 22/L
2012. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

ès nem zavart hogy másik növel volt?(ha volt)

nállunk azóta igen mnagy gondok vannak mióta voltunk :O

2012. júl. 13. 18:54
 3/46 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

tisztázni kellett volna mindent előtte. +ezek szerint nincs meg a bizalom

2012. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

25 vagyok,ö 26(elöttem szüz volt még)

tisztáztunkmi mindent,meg szerettem volna ha jól érzi magát,és szerez egy kis tapasztalatot.

De szörnyü volt amit müvelt :O

Abszolút nem válogatott,ezt nem tudom feldolgozni,és azóta már úgy vagyok vle,hogy bárkire,bármire ráugrana...ha érdekel a story akkor leírom teljesen :(

2012. júl. 13. 19:23
 5/46 anonim ***** válasza:
25%

Engem érdekel, írd le!


Egyébként nem zavart, hogy volt más nővel, ennek a klubnak azért ez a célja. Párcserét is próbáltunk, nekem sajna nem tetszett, de csak mert egy elég béna pasit fogtam ki :(

2012. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
örülj, hogy vele próbáltad ki, nem a nagy ő -vel
2012. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Jól elvoltunk,elöször csak kettesben mentünk erre-arra.Utána a bár részénél üldögéltünk,nézelödtünk.Se értelmes pasi,se nö.De volt 1 írtó ronda szöszi csaj,párom azt mondta hogy úristen de undorító.Hát nem lesz*patta magát vele?ès mellettük meg volt egy 50(!!) év körüli bögyös nö,annak meg a melleit fogdosta közben,(az is ronda volt,na meg a fia lehetne).Tehát neki annyira mindegy volt hogy ki kivel hol mikor,hogy az már undorító.Késöbb kérdeztem milyen volt,és azt mondta hogy nagyon sz*rul cumizott a csaj,alig várta már hogy végezzen.(ne de ha nem jó,akkor miért nem lökte le magáról?Meg akkor miért nem kókadt le?Miért tudott elélvezni is ha annyira rossz volt?)

Persze ha nállunk kettesben nem jó neki valami,akkor lekókad,és az istenért se tudnám felállítani,még ha fejre állok akkor se.Hát nem különös?ès annyira élvezte az egészet hogy extázisba esett,ilyet is csak pár hónap együttlét után tapasztaltam nálla.ès ott meg persze azonnal sikerült 2 ismeretlennel,2 rondasággal.Na most hirtelen nem jut más eszembe.

2012. júl. 13. 19:45
 8/46 anonim ***** válasza:
43%
maga a swinger klub adott neki egy hatalmas nagy izgalmi impulzust. a banyák mellékes szerepet töltöttek be. abban az állapotban, amikor egy pasi nagyon begerjed, az se baj, ha fogatlan, igénytelen egy nő, mert nem bír a saját testével.
2012. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
hát de ha ezt én csak hónapok múlval értem el,ahhoz képest hogy egy "kezdö" akkor szerintem semmi helyünk egymás mellett.Elvileg elsö alkalomnál nagyon kevesen tudnak valamit ott kezdeni,még aki tapasztaltabb az is szégyenlös.HA jól tudom?!
2012. júl. 13. 19:56
 10/46 A kérdező kommentje:
de mire gerjedt be? a 2 rusnyaságra?de ha nem is volt jó,akkor miért csinálta végig??
2012. júl. 13. 19:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!