Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lehet a swinger klub egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 18:47
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
95%
En nem tudnam elviselni, hogy akit imadok, massal is szexeljen, foleg nem ugy, hogy en is ott vagyok. Ha megis belemennek egy ilyen helyzetbe, biztosra veszem, hogy szakitas lenne, szamomra is a bizalom megingasaval jarna.
2012. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

már nem tudom mit gondoljak,ha itthon valami nem tettszene neki,vagy nem lenne jó akkor lekókadna neki,és az istenért se tudnám felállítani.Hogy ott milyen hatással volt rá az egész így kezdöként azt nem tudom,de elmondása szerint alig várta hogy befejezze a csaj a cumit,mert nem volt jó?!.....na mindegy,szerintem ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani,mert nem tudom én ezt feldolgozni amit ott müvelt.Valaki szerint az a bajom hogy én nem "szórakoztam" ott.Se baj,most felkeresem azt az ismerösömet akit anno elzavartam,mert hüséges akartam lenni a barátomhoz.Most már mindegy hogy az vagyok-e vagy se,mert ez a kapcsolat a h*lye klubb után teljesen meg van mérgezve :( Vagy adjatok egy tippet hogy mit csináljak,hogy dolgozzam fel?! :( Soha az életbe nem szerettem így senkit,igazi álompár voltunk,soha nem voltak problémáink,mindig mindenben megtaláltuk a közös hangot,teljesen jól kijöttünk egymással,de mostmár nem.Ö megpróbál mindent hogy minden visszakerüljön a régi kerékvágásba,de én leginkább arra koncentrálok sajnos hogy hogyan fizethetném neki vissza a sérelmemet.Az elején amikor odacsatlakozott hozzánk egy pasas,a víz leverte már attól hogy megérintett engem,tehát ö nem tudná feldolgozni ha a szeme láttára valakivel akármit is csinálnék.

Bocs ha semmi összefüggés a mondataimban,de teljesen kivagyok bukva..

2012. júl. 15. 14:33
 23/46 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha szereted akkor menthető a dolog...mondd el neki,hogy most ő szorakozta ki magát ,legközelebb te jössz ...de ne bosszúból fekudj le mással hanem mert kivanod...és közben a parod mondjuk kikotozve kell hogy vegignezze....a végén ki is nyalathatod magad vele,ez lehet mondjuk a dolog bosszú része........ha egalba lesztek te sem fogod sértve érezni magad....
2012. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
akivel most nagyon leakarok feküdni,az már vagy fél éve tetszik,és alig tudtam magam visszafogni,de elküldtem.Barátom mindig is féltékeny volt rá.Nem akarom hogy végignézze,elég a tudat szerintem neki.Vagy sem?
2012. júl. 15. 15:14
 25/46 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyire bejön a pasi,és kivanod akkor nincs min gondolkodnod...ha féltékeny rá a parod akkor valószínű elég lesz.a tudat is....azzal még külön huzhatod az agyát,hogy lássa milyen lelkesen keszulsz a randira,előtte csinositsd magad,vegyél fel szexi fehérneműt stb...utana szamolj be neki részletesen milyen fantasztikus volt,mit és hogy csinaltatok,miközben meselsz neki ő kenyeztessen oralisan mondjuk......meglátod ez a játék helyreallitja az egodat és a lelki bekedet...
2012. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
hát jó lenne ha már végre ki tudnám iktatni ezt az egészet a fejemböl,de remélem hogy sikerül ha ezt megteszem
2012. júl. 15. 16:26
 27/46 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy megfogom ezt csinálni,de azt mondja hogy nem tehetem meg mert az nem a swingiben történne és az nem lehetséges
2012. júl. 15. 16:27
 28/46 anonim ***** válasza:
51%
Te elfogadod,hogy őt ennyire feltüzelte a swinger,ő fogadja el,hogy Téged pedig ez a pasi tüzel fel.....ha ennyire tiltakozik ellene,akkor még nagyobb elégtétel lesz számodra megtenni,és elmondani neki,hogy isteni volt,annyira tetszett neked a helyzet,hogy az ő tudtával vagy más pasival,hogy mindenben benne voltál a pasival...ha van vmi amit parod nagyon szeret,de nem vagy csak ritkán teszed meg neki,azt csináld ezzel a pasival...hidd el,ha látod,parodon majd a feltekenyseget,és hogy nagyon sérti a büszkeségét a dolog,nem fogsz rágódni a klubban történteken.....
2012. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
azt mondta ha ezt megteszem,akkor vége a kapcsolatunknak
2012. júl. 15. 16:47
 30/46 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak próbál keménynek látszani,hogy védje a ferfibüszkeseget...ha megteszed sanszos,hogy maga alatt lesz,és azon fog parazni,hogy vajon a másikkal jobb volt e neked mint vele....te leszel nyeregben,.....ha mégis szakitana amit kizártnak tartok,akkor meg egy egoista önző pali akivel nem vesztesz semmit...
2012. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!