Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lehet a swinger klub egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 18:47
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,föleg az utolsót :)

már a gondolattól is jobban érzem magam...

2012. júl. 15. 17:44
 32/46 anonim ***** válasza:
39%
Örülök ha segíthettem,engem gyakran "büntettek" így a bnőim,bár én annyival másabb eset vagyok,hogy bár szenvedtem a félrelépéseiktől de fel is izgatott...az első ilyen bnőmet én is fenyegettem mindennel,hogy elhagyom stb ha megteszi,de megtette és elmesélte ,és nem hagytam el ,sőt be kellett lássam hogy izgat a dolog....azóta ez az egyik kedvenc játékom...lehet a párod is így jár és rákattan a dolog ízére... :))
2012. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

itt fut régóta egy ezzel kapcsolatos kérdésem,kiváncsi vok Te mit válaszolnál rá...:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
nos kedves utolsó,szerintem én belemennék az ilyenbe
2012. júl. 15. 21:17
 35/46 anonim ***** válasza:

:)....akkor ha mégis kidobna a pasid beszéljünk..:))....itt meg tudsz nézni...:)


[link]

2012. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
90%

nanana. álljunk meg egy szóra.

cuckoldfan, én elfogadom, hogy neked ez a fétised, és hogy rajtad kívül van még millió ember, aki hasonlóan gondolkodik. de tartsd észben, hogy NEM mindenki ilyen. ha az én párom jönne azzal, hogy most megy k-rni a nőjéhez és milyen jó lesz, el se jutna odáig, hogy elmondhassa, milyen volt. mert abban a pillanatban akkorát lekevernék neki, hogy a fél fogsora a padlón landolna.

na jó, nem. ennyire nem vagyok agresszív. de az biztos, hogy elküldeném a p.csába. és szakítanék vele. és a kérdezőnél fifti-fifti az esélye, hogy hogyan fog elsülni a dolog.

kérdező, azon már kár gondolkodni, hogy mi lett volna, ha. a dolog megtörtént, visszacsinálni nem lehet. de szerintem is csak a helyzet izgatta fel, nem a nyanyák. az pedig, hogy veled lelankad egy idő után, sajnos előfordul, ha már hosszabb ideje tart a kapcsolatotok. ez nem jelenti azt, hogy ő ettől kevésbé szeret, vagy kíván, egyszerűen már csak nem az újdonság erejével hatsz rá.

szerintem üljetek le és beszéljétek meg ezt a dolgot, normálisan, nem sírva-ríva és üvöltözve, meg vádaskodva. mondd el neki, hogy rosszul esett és nem tudod mire vélni a dolgot. ha szakítani akar, akkor ez egy jó alkalom lesz, hogy megtegye... ha pedig szeret, az is ki fog derülni. ezek után rajtad áll, hogy merre viszed a dolgot.

2012. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Tegnap azt mondtam neki hogy elfogok költözni jövöhónaptól,sírt mint egy pólyás.Végre bevallotta hogy tetszett neki,amitöl megkönnyebbültem érdekes módon.Az dühített hogy hazudott hogy nem volt jó.Visszaemlékezett milyen szép volt a kapcsolatunk és milyen most.Tényleg nagyon sírt.De már azt hiszem belenyugszik hogy valakivel megfogom tenni hogy egálba legyünk.Ha vége lesz a kapcsolatnak akkor ez van,én ígyis úgyis elköltözök.
2012. júl. 16. 09:45
 38/46 anonim ***** válasza:
51%
Ha megteszed a másik pasival,akkor is csak Rajtad fog állni,hogy folytatjatok e a jelenlegi paroddal...már most is Te vagy irányító pozícióban,ha megtudja,hogy már egalba vagytok az mégjobban bántani fogja a büszkeségét,és félni fog nagyon ,hogy elveszithet,vagy attól ,hogy annyira jó volt mással,hogy máskor is kívánni fogod....ezért mindent megtesz majd,hogy bizonyitson és visszaszerezzen..meg abba is belemenne,hogy tarts szeretot mellette csak maradj vele....Rajtad múlik ,hogy akarod e folytatni...
2012. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
miindenképp megteszem,adtam neki 2 lehetöséget hogy ki legyen az,és az exemet választotta
2012. júl. 16. 10:19
 40/46 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi vagyok,hogy izgat e kicsit a szitu,hogy a parod teljesen a markodban van,és hogy megalazhatod ezzel,főleg hogy neki kellett választani...tetszik,hogy látod,hogy hatalmad van a parod felett és bmit teszel,Ő elnézi Neked csak vele legyél?
2012. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!