Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lehet a swinger klub egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 18:47
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
91%
Itt a férfit nem csak a nő hozza lázba, hanem maga a szitu is. Újdonság, ráadásul tömeg előtt történik, ez egy férfi számára lehet annyira izgató, hogy a nő lényegében nem számít, hogyan néz ki. Ez a klub erre van kitalálva. Szexelsz, akivel kedved van, és ahányszor akarod. Ezekkel nem árt tisztában lenni, mielőtt elmész oda. Tudom, hogy előre nem lehet tudni, hogyan fog viselkedni a párunk, de készülni kell a legrosszabbra (hogy mondjuk mindenkit végikefél), így nem ér akkora sokk. Ne hasonlítgasd magad hozzájuk, ez egy teljesen más szitu, nem rólad szól, hanem arról, hogy kicsit kiszabadult, és igyekezett minden kínálkozó alkalmat kihasználni.
2012. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

és hogy tudnám ezt "elfelejteni"?

egyik barátnöm azt mondta hogy ha revanzsálom akkor minden renben lesz.

2012. júl. 13. 20:31
 13/46 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan...egyszerűen csak meg kell értened, hogy az ott egy teljesen más világ, és azzal, hogy elmentetek, ezt a kockázatot vállaltátok. Tudom, hogy utólag könnyű mondani, de hidd el, nem vagy ettől kevesebb, nem szeret kevésbé. Ültesd le, mond el neki mi bánt, ő majd megnyugtató válaszokat ad a kérdéseidre. (remélhetőleg)
2012. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
hát ö azt mondta hogy azt se tudta hol van,teljesen extázisba esett,és hogy ne haragudjak.Annyira mérges voltam rá hogy majdnem lefeküdtem bosszúból valakivel.de en nem vagyok olyan mint ö..
2012. júl. 13. 20:45
 15/46 anonim ***** válasza:
94%
Bosszúból? Ott azért kéne lefeküdj valakivel, mert megkívánod. Te nem akartál odamenni? Nem tetszett?Miért mentél? Az ő kedvéért?
2012. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
MInden rendben volt ameddig nem ment át gusztustalanba.Az eset óta nincs önbizalmam még egy icipici se,és nem bízok meg benne,mert bárkivel,bármikor,bárhol bármit csinálna,akár a hátam mögött is.Egyébként mindketten akartunk menni.A bosszúra visszatérve,ez az ember olyan akit már régóta kívánnék,már vagy fél éve,de tudtam magam tartani
2012. júl. 14. 04:25
 17/46 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy sajnos a barátod számára nem vagy elég izgató. Nem feltétlenül benned van a hiba, lehet nem is benne. Nekem is volt hasonló esetem volt egy kapcsolatom szerettük egymást de egy idő múlva én nem kívántam őt szexuálisan, pedig mindent megtett. Már azt hittem valami bajom van de közben meg más nőket megkívántam! Tönkrement az a kapcsolatom, azóta egy másikban boldogan élek és tökéletes a szexuális életem!

Szerintem külön kellene folytassátok!

2012. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
igazad van
2012. júl. 15. 11:12
 19/46 A kérdező kommentje:
de elvileg szeretjük egymást,legalábbis ö még mindig isszonyatos szerelmes állítólag.Viszont az én érzelmeim igencsak lelapultak
2012. júl. 15. 11:25
 20/46 anonim ***** válasza:
Nyilván a szitu izgatta fel,nem a banyak...sanszos hétköznapi körülmények között akkor sem állt volna fel neki az oreglanyokra ha fizetnek érte....nekem pont az a fetishem,hogy lathassam mással a kedvesem,vagy feküdjön le mással és utána részletesen számoljon be de nekem husegesnek kell maradnom...:)..
2012. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!