Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e még nekem is esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e még nekem is esélyem párkapcsolatra az orvosi egyetem miatt?

Figyelt kérdés

Üdv!

17 éves vagyok, s orvosira szeretnék tovább menni. De feltettem magamnak a nagy kérdést: nekem lehet esélyem komoly, tartós párkapcsolatra? Ugye az 6 év intenzív tanulás+rezidencia. Bár rezidensként már lassan lehet családra is gondolni. De akkor is 25-26-27 évesen házasság nem késő kicsit szerintetek? Meg addig ki is tudna várni mellettem?

Kérlek írjatok tanácsokat, tapasztalatokat! Nagyon várom, s előre köszön a normális válaszokat :)



2012. júl. 14. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Hát igen túl késő, mert 25-27 felett az emberek már nem ismerkednek és ha most rögtön nem találsz valakit aki addig várna rád, akkor elbuktad az életed.


Viccet félretéve: ne legyél már őrült. Tele van a világ nőkkel/ férfiakkal majd találsz valakit ez nem ilyen kőbe vésett szabály...

2012. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet!:)
2012. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet :)
2012. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért ne lehetne mellett párkapcsolatod?

Vagy te gyerekre meg családra gondolsz?

Az is megoldható, csak ügyesen kell szakágat választani, ha neked a család és nem a munka az első.

Egyébként a rezidencia kicsit mást jelent...

2012. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként negyedéves orvosis, 4 éve párkapcsolatban. A csoportomból (kb. 12 lány) 2 kivételével mindenkinek van kapcsolata (legalább 1 éves, de inkább több).
2012. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha ez megnyugtat, akkor elmesélem röviden hogy nekem 1 rokonom úgy végezte el az orvosit hogy:

-mentőzött a pénz miatt

-tanult

-plusz még összeismerkedett hajdani feleségével is.

És sikeresen elvégezte az orvosi egyetemet.

2012. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!