Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26-28 éves férfiak! Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26-28 éves férfiak! Ha a barátnőtök (20 éves) elmondaná, hogy terhes, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Szeretnétek, ha megtartaná a barátnőtök a gyereket? Vagy elhagynátok emiatt?


(A korotokat is legyetek szívesek odaírni)


20/L



2012. júl. 15. 10:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%

Hát ez az amiben nem tudunk válaszolni. Sok mindentől függ, főleg a másik fél személyiségétől. Először is... ha nem védekeztetek, akkor sz*pás, így jártatok, ha rossz volt a védekezés, nincs mit tenni... Ha kijátszottad, hogy így tartsd meg (hallottam már ilyet) dobnálak a p*csába, akármennyi idősek vagyunk ;))

F/16

2012. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el, rá fog jönni előbb utóbb, és így tisztább :)) És ezért nem fog dobni, ha egyébként minden oké. Első voltam.
2012. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 AvernusTriad ***** válasza:
93%
Ha tegyük fel történhetne ilyen, akkor nem akarnám jelenleg. Nincs meg a háttere.
2012. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 AvernusTriad ***** válasza:
Ja, és 26.
2012. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Ez mindenképp közös döntés kell, hogy legyen! De csak akkor szeretnék gyereket, ha biztonságban fel is tudnánk nevelni! 29 F
2012. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, de kiszakadt a gumi. És el akarom mondani, de én nagyon abortuszellenes vagyok, örökbe adni meg nem tudnám. Én meg szeretném tartani, mert van egy jó állásom, és a családom is segítene. De nem tudom, hogy a barátom (26 éves) mit szólna hozzá.
2012. júl. 15. 10:49
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Én 23 éves vagyok, párom 29 (F), úgyhogy nagyjából beleesünk az általad említett korosztályba.

Nagyon jó a kapcsolatunk, saját házban élünk, nemsokára össze is házasodunk, de ha teherbe esnék, nagyon kétségbe esnénk mindketten. Még tanulunk, nincs állandó munkánk, az anyagiakba egyszerűen nem férne bele most egy gyerek, hiába szeretnénk. Szóval bármennyire is fájna, az abortusz sajnos megkerülhetetlen lenne, mert megfelelő anyagi háttér nélkül felelőtlenség lenne megszülnöm.

2012. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ja és a barátommal majdnem egy éve járunk. Én közösen élek két barátnőmmel, neki meg van egy lakótársa. (Azaz nem élünk együtt, és jelenleg nincs lehetőség az összeköltözésre.)
2012. júl. 15. 10:52
 9/26 anonim ***** válasza:
9%

Egyébként ahhoz is elég nyominak kell lenni hogy kiszakadjon a gumi.10 év alatt egyszer sem sikerült kiszankítanom.

Megérdemlitek xD

2012. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
ha nem együtt tudjátok felnevelni .. ne is gondolkozz el a dolgon h megtartsd-e.. ha már egy háztartásban élnétek kiderülne h milyen együtt... Én 31 vagyok.. de ha tudnám ezeket én nem örülnék neki ha megtartanád.. Már csak azért sem mert nem tudni hogy hol neveled fel..
2012. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!