Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes-e megpróbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes-e megpróbálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
sziasztok, végre találkoztam egy rendes fiúval, (2 évvel idősebb nálam, és annak ellenére, hogy elég válogatós vagyok, ő mégis tökéletes, és én is bejövök neki).aztán kiderült, hogy 200km-re lakunk egymástól,azóta többször voltunk egymásnál, és csak egyre jobban tetszik... nem tudom, mihez kezdjek :( felejtsem el, hogy lehet-e valami, vagy próbálkozzak? előre is köszi a válaszokat 15/L
2012. júl. 15. 19:10
 1/6 tomaszcool ***** válasza:
A Kedvesem kb 130km-re lakik tőlem és már 3 éve vagyunk együtt. Ha nagyon akarjátok a dolgot akkor meg tudjátok oldani, de nagyon nehéz lesz főleg az elején. A közlekedés így 2010-ben már egész jónak mondható, szóval busz/vonat elvisz ahova kell, csak idő és pénz kérdése. Mivel 15 éves vagy így szerintem gondold át 10* a dolgot. Én nem ajánlom ezt senkinek, nagyon nehéz, főleg 15 évesen.
2012. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tomaszcool ***** válasza:
*2012 sry
2012. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tomaszcool ***** válasza:
* + Talán érdemes megpróbálni.
2012. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem eddig csak távkapcsolataim voltak (150-250) km. Attól függ, hogy mennyire bírod az utazást, ő hogy áll a dologhoz, na meg hogy a szüleid hogy állnak a dologhoz. Véleményem szerint 15 évesen nem biztos, hogy minden második hétvégén 2x200 km-t kellene utaznod, bár én sem sokkal később kezdtem. :)

Megoldható, ha mindketten akarjátok.

2012. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is gondold át a dolgot egy párszor szerintem várj vele egykis időt de te döntöd el.
2012. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

rendben, azért köszönöm :)

amúgy nem vagyok egy k*rva típus, és a szüleim is megbíznak bennem, sőt örülnek, hogy végre van valaki, de akkor azt hiszem még átgondolom

2012. júl. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!