Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék többet lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék többet lenni a barátommal, ö mégse igényli ugyanezt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom,hogy velem nem foglalkozik, de többet is lehetnénk együtt, amit én szeretnék is. Ö meg inkább elmegy ide-oda haverokkal, vagy a rokonaival. Amúgy rendben van a kapcsolatunk, de többet szeretnék vele lenni:( Már jeleztem neki, persze nem értett meg. Mit akarok még töle, szte eleget vagyunk együtt. Mit tehetnék ezekután?
2012. júl. 15. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ha ilyen szeretethiányos hisztis házisárkány vagy akkor nemcsoda hogy kevés időt akar veled eltölteni.
2012. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyok. Kezdek belenyugodni. Nekem a legtöbben azt mondják, hogy a fiúkban van egy ilyen igény, hogy legyenek a csajuk nélkül is, de ettől még szeretik. De kiváncsian várom a többi választ a kérdésedre. Amúgy mit jelent nálatok az, hogy kevés időt töltötök együtt. És mióta vagytok együtt?
2012. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia, szerintem csak egyszerűen az van, hogy a fiúk máshogy nyilvánítják ki szerelmüket, talán nem az eltöltött idő mennyisége, hanem a minősége számít :) de ha szerinted nem vagytok eleget együtt, akkor meg kéne beszélnetek, hogy mi legyen
2012. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkóság ha nem visz a barátai közé, vagy a rokonainak is bemutathatna, te is mehetnél akkor vele. Kell egy kis szabadság neki is az tény, legyen néha egyedül is a haverokkal, családdal, de néha vihet téged is és akkor máris többet vagytok együtt.
2012. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tomaszcool ***** válasza:

A fiúk nagy része sokkal felszabadultabb, ha nincs velük a barátnőjük. Ezt nem kell mellre szívni, ez van és kész. Szeretnek olykor elmenni ide-oda az asszony nélkül és jólesik nekik ha szabadnak érzik magukat, még ha csak 1 kis rövid időre is. Nem kell félned, főleg ha "elég időt" vagytok 1ütt.


21F

2012. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindig ez van. Aki nem értékeli a lányokat és nem becsüli meg, azokat imádják a lányok és mindig van barátnőjük, akik meg igazán tudnának szeretni egy lányt és meg is becsülnék, szeretnék, gyakran lennének vele, azoknak meg nem jön össze.

Ez az élet rendje, bunkó állat akarok lenni!


egy csalódott srác

2012. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve vagyunk együtt, és jó esetben heti 3x találkozunk, pedig nem lakunk annyira messze egymástól. Ö sokszor inkább a haverjait, unokatesóit teszi elöbbre, vagyis azokat a programokat amik velük vannak. Pedig ha együtt vagyunk, mi is jól megvagyunk. Sztem nem tudok mit tenni, el kell fogadnom.
2012. júl. 15. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Csupán tényeket írok le Neked!

Az első barátommal, akivel 9 hónapot voltam együtt ez volt. Annyira degradálódott a kapcsolatunk, hogy heti egy találkára redukálódott a találkozások száma. Egy idő után felnyílt a szemem, hogy együtt nem csinálunk semmit, hogy a barátai mindig előttem vannak és ha úgy van inkább választja őket, és már nem nagyon töri magát, hogy vele menjek. Megjegyzem eleinte azt hittem ez természetes.

A mostani barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és azt kell mondjam majdhogynem leszakadt a pofám mert annyira más az egész. A két hónap tudom, hogy nem mérvadó de egyszerűen nem tudok eltekinteni amellett, hogy minden lehetőséget megragad, hogy lássuk egymást, hogy ha a barátaival megy hív, ha rokonaival néha akkor is.

Mi a lényeg? Most rájöttem, hogy lehet másképp is és nem mindig természetes ha hanyagol, vagy barátokkal lóg sokat nélkülem.

Te valahol tudod, hogy nálatok ez van-e vagy csak nem hanyagol sem téged sem a barátait, hogy vannak-e közös programjaitok és hogy milyen amikor veled van! :)

2012. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!