Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma hajnalban szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma hajnalban szakítottam a barátommal 2év után (rengeteget veszekedtünk, smárolt egy lánnyal) de nem bírom ki! Szerintetek mit tegyek hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés
Szakítás után kb 1 órára hivogattam hogy beszéljük meg de ő mondta hogy nem a veszekedéseink miatt.Meg zaklatott is volt mondta hogy ne játszak vele,meg hogy vége.De nem tudok nélküle élni mert annyi jó dolog is történt velünk csak az utóbbi fél év veszekedései és igérgetései betettek..Ma este dolgozik szerintetek menjek le hozzá és beszéljek ott vele vagy csak egy smst írjak?Mit tennétek? 18L 22F
2012. júl. 15. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ha smárolt mással akkor én nem futnék utánna... ha annyira szeretne akkor keresne ő de úgy látszik ő nem szeretett anyira mint te őt de ne alázkodj meg hogy még ezek után te keresed majd találsz oyat aki nem kavar mással ...
2012. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Az,h smárolt egy másik lánnyal, sztem nem megcsalás. Erröl beszéltél vele amúgy,h hogy történt? A másik, megértem öt is. Én se viselném jól ha szakitanál, aztán még aznap meggondolnád magad. Melóhelyére semmiképpen ne menj, hadd nyugodjon meg picit szegény, ha már sokkoltad a szakitással.
2012. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még a kapcsolatunk elején én is smároltam valakivel és azt mondta nincs bűn tudata mert csak visszakaptam...igaza van...
2012. júl. 15. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Most hagyd sztem kicsit, idö kell neki. De ha legközelebb keresed is majd, vagy ö téged, beszéljétek át a dolgokat.
2012. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne menj utána. Most kicsit nehéz,de majd elmúlik!

Ha az utóbbi fél évben folyton veszekedtetek,mi változna ez után.

2012. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem bírom ki a tudatot hogy már nincs!:( félek hogy nem fogunk kibékülni..azért egy smst elküldhetek estére nem?Nagyin rosszul vagyok főleg hogy eddig mindennap beszéltünk telón vagy 4szer most meg semmi sehol..pokol:(
2012. júl. 15. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Még csak 1 nap telt el:) Szedd össze magad. Irj neki smst, de ne túl nyomulósat.
2012. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt akarom elküldeni neki hogy beszélgethetnénk mert ennyit csak megérdemlünk mindketten.Meg hogy szeretem őt és ha ő is akkor minél hamarabb beszélni kéne..nagyon rosszul érzem magam mert mi van ha nem válaszol?Mi lesz ha vége tényleg?:(
2012. júl. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!