Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy éve együtt vagyunk, viszont én már nem szeretem, a kapcsolatunk más lett mint régen... Csak a megszokás miatt vagyok vele, de már mást szeretek, viszont nem vagyok képes megbántani és csak simán azt mondani neki hogy vége... Hogyan szakítsak vele hogy ne haragudjon meg rám és barátok ként folytathassuk?
2012. júl. 9. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tedd ki egyszerüen:)
2012. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen,h meguntam a pasit de nem akartam megbántani.Én azt szoktam mondani amit érzek,h már nem olyan mint régen ez a kapcsolat és,h másra vágyom.
2012. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
úgy mint ahogy az én csajom mondta nekem, hogy szakítani akar. Idézném: "Bocsi, de vége, menny haza" Éppen kísértem haza, és lazán beadta :D persze lehet h számít az idő is, ez 4 hónap volt csak.
2012. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne sms-ben, chat-en, üziben...

Légy őszinte, állj elé. Tudom, hogy nem kellemes, de túl kell esni rajta.

2012. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 x) ***** válasza:
Áthívod hogy beszélni szeretnél vele, elé állsz és őszintén elmondod hogy már nem úgy érzel mint régen, de nem szeretnéd őt megbántani. Lehet hogy pár hétig mérges lesz mert nem érti a dolgot, de utána rájön hogy mennyivel jobb hogy őszintén elmondtad neki és nem találtál ki buta kis hazugságokat. Szerintem meg fogja érteni. Egyébként biztos ő is érzi hogy már nem úgy mennek a dolgaitok mint régen. Ja, és ha biztos hatást akarsz akkor beleillesztheted a mondókádba a "remélem megérted" szöveget.
2012. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt egy nagy szerelmem, aki egyszerűen (2 év után) elmondta, hogy már nem szerelmet érez irántam, csak baráti szeretetet. Ezzel az érvvel nem lehet vitatkozni, és bár nagyon fájt (és sokáig), tudomásul vettem. Egyébként a mai napig jóban vagyunk. 40/F
2012. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy jólesett... de még a szöveget is a Gyűrűk ura 3-ból szedte.. Amikor Frodo mondja Samunak :D "menny haza"
2012. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ryuqe787: NEMÁR MEGFULLADOK A RÖHÖGÉSTŐL hülyeeeee :D:D:D:D:D:D
2012. júl. 9. 20:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem volt vicces :'(
2012. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ott bőgtem átkarolva a város közepében, és ő egy könnyet se ejtett.
2012. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!