Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele maradnátok vagy azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradnátok vagy azonnal kilépnétek egy ilyen "kapcsolatból"?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy összejöttem egy 24 éves fiúval, akinek nem rég lett vége egy komolyabb kapcsolatának. Jelenleg nem vállal fel mint barátnőt, azt mondta ismerkedjünk később majd lesz valami alapon... nagyot csalódott össze kell szednie magát stb., van hogy 1-2 napig nem keres aztán minden szép és jó. Azt mondja szeret velem lenni jól érzi magát nem akarja hogy vége legyen. Mit gondoltok? 20/L
2012. júl. 15. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig volt együtt az exével? Adj neki időt, hogy "átálljon".
2012. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
5 év
2012. júl. 15. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy pasi soha nem úgy indul bele egy kapcsolatba, hogy xy-al mondjuk 3 évet, míg xx-el 6 évet tervez. Mindig úgy indul neki, hogy majd lesz valami. Tehát ne várd azt a csodát, hogy rögtön komolyan gondoljon téged.


2. 1-2 napig nem keres? Az nem is idő! Hagyj neki időt, ne tukmáld rá magad. Tartsd tiszteletben a döntését, ha hiányzol neki, úgy is fog jelentkezni. De ne érezze azt, hogy meg akarod csípni.

2012. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen csak az elején úgy indultunk hogy rengeteget beszéltünk, minden nap találkoztunk aztán "feladta" ezzel az indokkal.
2012. júl. 15. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
5 év az rengeteg idő. Főleg,ha ilyen nehezen felejt,egyenlőre hanyagolnám. Úgy vélem nem gondolja komolyan,ha van,hogy nem keres x napig.. Hagyd hogy elfelejtse az exét,és térjetek vissza erre az egészre mondjuk egy hónap múlva!
2012. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha nm is tudom... de akarhogy is szerintem fel kene vallaja a kapcsolatotok. Talan adj neki egy kis idot , majd meglatod hogy valtozik-e vagy sem . De sajat tapasztalatbol mondom h ha egy pasi nm vallal fol teged az nm nagyon eri meg hogy szenvedj miatta.mert annak a kapcsolatnak igy nincs nagy jovoje :(.De a te dontesed , te erzed hogy banik veled .
2012. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kendrazoltan ***** válasza:
Nézd, ha siettetni akarod a dolgok menetét úgy, hogy neki vannak elvarratlan vagy csak félig lezárt dolgai (már lelkiekben), úgy csak magad alatt vágod a fát. Ha neked megéri várni arra, hogy komolyabbra forduljon köztetek, akkor tedd meg, de nem várhatod tőle, hogy az előző 5 évet a legrövidebb időn belül lezárja. Hagyd, hogy megismerjen rendesen, miközben ugyebár ezt magadnak is lehetővé teszed és melletted készüljön fel egy esetlegesen komolyabb kapcsolatra köztetek...
2012. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor néhány hétig vagy hónapig még biztos, hogy senki nem akar komolyabb kapcsolatot, egyszerűen át kell állítania magát. Emberfüggő, de sokaknál egy hosszabb kapcsolat után néhány rövid ideig tartóra is szükség van, mielőtt megint jöhet valami komolyabb (én pl. egyértelműen így működöm), gondolj erre is mielőtt nagyon beleéled magad, hogy mostantól örökké vele.
2012. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy hosszú kapcsolat után csak annak nem kell idő, aki már a szakítás előtt rég nem volt már szerelmes. De még talán akkor is kell egy kis idő az embernek magára, hogy újra erőt kapjon és nekiálljon azt befektetni egy kapcsolatba. Én azt mondom, hogy amíg valaki nem lépett túl teljes mértékben, addig egy másik kapcsolatban nem lesz benne 100%-ig. Ahogy ezt, te is tapasztalod. Én addig biztos nem akarnék tőle semmit, amíg nem szedi magát össze, de főleg nem találkoznék vele miután napokig nem keresett...
2012. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
adj egy kis idot a sracnak, ne nyomulj nagyon es take it easy. egyszer en is jartam igy h a srac par honapja lepet ki egy hosszu kapcsolatbol, es bar meg volt az egymas kozotti vonzalom meg nem volt ready egy uj kapcsolatra. En meg siettetni akartam hisz tudni akartam h merre. nem jol sult el a dolog. sajnos ezt siettetni nem lehet. ha ugy allsz hozza lesz ami lesz, ne tervezd a jovot, ne agyalj ha nem keres, ne kombinalj, csak eld a napokat ahogy eddig, legy vidam, add onmagad es majd alakul lassan. Fiatal vagy meg, nem kell surgetned az idot.
2012. dec. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!