Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bébyke18 kérdése:

Szerintetek érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 2 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és félek elveszíteni, de ez így nem mehet tovább! Úgy érzem, hogy már hónapok óta nem stimmel valami a kapcsolatunkkal. Folyton éget mások előtt amit eddig soha nem csinált, és ami nagyon bánt, hogy a haverjai előtt úgy beszél velem mintha a lábtörlője lennék:S Napi szinten találkozunk esténként amikor hazaér a munkából. Én mindig várom haza, mindig hívom, hogy mikor mehetek ki elé, imádok vele lenni. Tegnap kijelentette, hogy nem szeret velem ennyit együtt lenni, neki unalmas a kapcsolatunk, és nem igényli, hogy kijárjak elé(a kapcsolatunk elején ő is kijárt elém, meg mindig ő szólt, hogy mikor mehetek elé), és azzal tenném jobbá a kapcsolatunkat, ha hagynék neki szabadságot... én ezt azért furcsállom, mert amikor vele vagyok, nem veszem észre, hogy nem akarna velem lenni:S mindig ölelget, puszilgat, és mondja hogy én vagyok az élete. Ezenkívül nem megyünk kettesbe sehova, mert szerinte az unalmas... mindenhova kellenek a haverjai. Megígérte, hogy elvisz nyaralni, de abból sem lett semmi, mert ő kijelentette, hogy nem akar nyaralni menni..:S

Szerintetek? Mire számítsak?

(Csak értelmes válaszokat szeretnék kapni!!) 19/L


2012. júl. 16. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi jóra ne számits! Mond meg neki hogy neked igenis fontos a kapcsolat te hajlandó vagy érte tenni de ha szerinte minden unalmas akkor hagyjátok abba és keress olyat aki tud értékelni a nyafogás helyett.. Egy kis nyaralás kikapcsolódás jót tett volna kettesben de ha neki unalmas akkor felesleges minden energia befektetés neki ugy is unalmas minden amit csinálsz mert már megszokta gondolom ezért unalmas.. De akkor most tegyél olyat amit eddig nem állitsd döntés elé vagy hajlandó változtatni vagy szakitás lesz talán észbekap, ha nem akkor majd lesz jobb :)
2012. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AvernusTriad ***** válasza:
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy elkezdett kihátrálni a kapcsolatból. Az érzései már biztosan nem a régiek (már nem igényel téged; megaláz a barátai előtt...) Előbb-utóbb szakítás lesz, és - bár nem ismerem - sanszos lehet a félrelépés. Erre készülj.
2012. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lusta vagy gyáva szakítani.
2012. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát az előző kapcsolatáról tudom azt, hogy félrelépett a csaj mellett... de nem hiszem, hogy engem megcsalna...:S engem az zavar, hogy egyszer azt vágja a fejemhez, hogy nem igényli azt hogy sokat legyünk együtt, meg ő azt sem, hogy kimenjek elé amikor jön haza a melóból, meg hogy hívogassam. És tegnap ő kérdezte hogy kijössz elém? Mondom ha szeretnéd... és azt mondta, hogy persze hogy szeretné...

Az meg hogy a haverjai előtt teljesen más arcát mutatja, az nagyon bánt:S megiszik 1-2 doboz sört, és azt hiszi, hogy Ő az Isten...

Mindenképpen megfogom neki mondani, hogy vagy változik vagy mehet ahova akar, mert nekem nem életcél egy ilyen ember.

2012. júl. 17. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!