Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen olyan dolgok vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan dolgok vannak, amikkel fenn lehet tartani egy kapcsolatot, v javítani a dolgokon?

Figyelt kérdés
pl: ha van titka az embernek akk elmondja, v masszírozás esténként, v mik vannak még??:)) miket tudnátok mondani?
2012. júl. 17. 21:53
 1/4 szamóca.. ***** válasza:

ha van titka elmondja? titkok nélkül unalmas lenne:)

pont ez az, hogy a vágyat és a szenvedélyt kell felébreszteni, mégpedig apró titkokkal... meg ugye perverz játékokkal, a szexben rengeteg lehetőség nyílik.

és egyéb játékokban, közös programokban, amik építik a kapcsolatot.

2012. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy hülyeségnek fog tűnni, de egyszer valamin összevesztünk, és mikor kibékültünk, mondtam, hogy én most csak feküdni szeretnék összebújva, csendben a szobában. Semmi film, semmi zene, semmi zaj. Annyira jót beszélgettünk, hogy hihetetlen. Aztán hasonló volt a nyaralásunk, mert ott sem volt tévé, és imádtam, mikor csak összebújtunk, és beszéltünk a semmiről órákon át:)

A szeretkezés szintén feszültséget old köztünk, főleg ha éppen romantikus kedvében van a barátom is, na az olyanoktól sokkal szorosabb lesz a kapcsolatunk, úgy érzem. Mondja közben, hogy szeret, gyönyörű vagyok... el tudnék olvadni.

Persze ezt amúgy gyakran mondogatja, de szerelmeskedés közben, borzasztó jó érzés ezt hallani:)

Közös fürdés, masszírozás, meg a kedveskedés, reggelivel, kávéval, valami finomsággal, ezek mind nagyon össze tudnak minket hozni:)

17L

2012. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hole Hunter ***** válasza:

Kedves kérdező!

A #2 válaszban nagyon sok fontos infó van, melyek megszívlelendőek! Talán még a közös nagy nevetésekkel egészíteném ki, mert a jókedv szintén pozitívan hat egy kapcsolatra.

Van, aki 17 évesen nőként gondolkodik és van, aki 30 évesen olyan kérdéseket tesz fel, amitől égnek áll az ember haja...

Öröm volt olvasni minden sorát a #2-esnek.

Üdv.

44/VP

2012. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:))
2012. júl. 18. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!