Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok a barátommal, mert füvezik, akkor nem is szeretem?

Figyelt kérdés

Mert, ha szeretem, akkor elfogadnám?

(napi szinten, de nem sokat...meg van egy pár nap amikor nem...)


2012. júl. 18. 15:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
hát én szívnék vele =))
2012. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
én is:D
2012. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vagyok képes tolerálni semmiféle fajta tudatmódosító szert anyagot miazmát... Ergó nem fogok összejönni olyannal aki valamelyiket űzi. Ha közben derül ki, akkor megkérem, hogy hagyjon fel vele, vagy intsünk pá-t egymásnak.

25F

2012. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha a barátod szeret, abbahagyja.
2012. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Ugy van. Ha szereted akkor elfogadod. Aztán ha nem lesz pénze anyagra, akkor (ha szereted?) prostiként mrgkeresed neki. Ha még több pénzre van szüksége (ha szereted?)pézzé teszed mindenedet, még a másik ember(pl szüleid) vagyonát is, eladod a (ha van?) gyermekedet, hiszen neked kötelességed mindent megadni a számára, mert szereted!
2012. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Én dobnám a nőm ha szívna.
2012. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Azért válaszolhatnál hallod-é?...(privátra)..
2012. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy barátom, szakítottunk emiatt, utána több hónapig nem tudtam túl lépni annyira hiányzott. Szóval a kettő nem függ össze. Azt te döntsd el hogy neked jó-e ez a kapcsolat vagy sem.
2012. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

A füvet biztosan nem szereted és ez arra utal, hogy vannak elveid. Ritka egy nőtől ez manapság...

Ha emiatt szakítassz valakivel, az csak annyit jelent, hogy neked a saját elveid, és nézeteid fontosabbak annál, semmint hogy olyannal légy együtt akit bár szeretsz, de aki szerinted helytelenül cselekszik.


Nem mindenki alkalmas elvtelen alkukra...

2012. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük, hogy később esetleg tőle akarsz gyereket, családot, biztonságot, (vagyis kőkemény terveid vannak vele) akkor attól még közben szeretheted annak ellenére, hogy szakítasz vele. Azonban, ha ez nem biztos, akkor meg minek szakítani? The Choice is your.
2012. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!