Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok a barátommal, mert füvezik, akkor nem is szeretem?

Figyelt kérdés

Mert, ha szeretem, akkor elfogadnám?

(napi szinten, de nem sokat...meg van egy pár nap amikor nem...)


2012. júl. 18. 15:30
1 2 3
 11/22 Diavolino44 ***** válasza:

Jol tetted ne sajnald! Annak ellenere, hogy nem vagyok a konnyu drogok ellensege. Nincs azzal semmi baj, ha pl egy-egy alkalommal tortenik de a napi szintu fogyaszto mar fuggo. S ez nem egy ket filleres dolog...

Pl van egy ismerosom aki nem fuggo de az utobbi 10 evben nem volt olyan nap, hogy ne gyujtott volna ra. Semmi celja az eletben, orul hogy a fure valot meg tudja keresni...

2012. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Diavolino44 ***** válasza:
Mondjuk a harmas valaszolotol megkerdeznem milyen viszonyban all az alkohollal vagy mundjuk a videojatekokkal. Mindeketto tudatmodosito!!
2012. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Attól még szeretheted. De az, hogy szereted, nem jelenti automatikusan azt, hogy mindenben az égvilágon támogatod, és mindent eltűrsz neki. Pl. ha megpofozna, azt se viselnéd el (gondolom), és szakítanál vele, hiába szeretnéd.
2012. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%

azért a csávónak sem ártana annyit adnia magára h ilyen hajléktalanokra jellemző dolgokkal ne éljen.

szakíts vele sztem.

azért ahhoz összeszedettnek, kiegyensúlyozottnak kell lennie vkinek h barátnője lehessen, a barátod nem tűnik annak.

2012. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Én bírnám, ha szívna, de nem teszi! Az előző szívott, így nekem is volt mindig... :D
2012. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Én utálom a 'változtassuk meg a párunkat' szöveget. Úgy gondolom, hogy ha szeretünk valakit, akkor elfogadjuk úgy, ahogy van. De ezt nem tudnám tolerálni. Vagyis nem toleráltam. Megmondtam, hogy vagy leáll a mindennapi használatról, vagy pápá. 5 éve vagyunk együtt.
2012. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az én barátom beleszív egyszer-kétszer, ha bulizik, amúgy nem. Múltkor bedobott valami poént, hogy "de kár, hogy nem tudott hozni", akkor mondtam neki, hogy jól gondolja meg, mert hogy én nem fogok egy füvessel járni, az biztos.

Egyébként ő régen nagyon rá volt állva, napi szinten szívta (akkor még nem voltunk együtt). Szerencsére most, ha vele vagyok, tud nemet mondani rá.

2012. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17 vagyok: szóval ha bulizik, és vele vagyok:) De amúgy is ritkán jár bulizni, szóval nincs félnivalóm.

17L

2012. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ha a barátom füvezne én tuti nem dobnám :D

ja, és neked kell tudnod h szereted-e vagy sem.

2012. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Most akkor Te az elszívható/felszívható szereket nem tolerálod? mert egy sör is tudatmódosító..vagy a net..:D
2012. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!